PODPOWIEDZI:

DOBRA GRA Z KOLEJNĄ NOWOŚCIĄ – BINDING OF ISAAC

DOBRA GRA Z KOLEJNĄ NOWOŚCIĄ – BINDING OF ISAAC

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje o kolejnej nowości w serii Dobra Gra. Już 20 sierpnia na sklepowych półkach pojawi się kultowa strzelanka roguelike – Binding of Isaac. Ta wyjątkowa produkcja posiada rzesze fanów na całym świecie. Produkt pojawi się na rynku w cenie detalicznej 19,90 zł na PC!

Kolejna nowość z serii „Dobra Gra” pojawi się na rynku już 20 sierpnia. Binding of Isaac to fabularna gra akcji utrzymana w wyjątkowym klimacie, w której przemierzamy podziemia i gromadzimy szereg unikatowych przedmiotów niezbędnych do pokonania zastępów przeciwników. Losowo generowane poziomy urozmaicają wędrówkę Isaaca, który na swojej drodze odnajduje dziwne skarby nadające mu nadludzkie zdolności oraz umożliwiające odkrywanie mrocznych sekretów. Większość z występującego w grze ekwipunku jest możliwa do połączenia, więc wraz z postępem fabuły stajemy się coraz potężniejsi, a także zmienia się wygląd naszej postaci. Podstawowym zadaniem gracza jest wywalczenie drogi na wolność.

Binding of Isaac

„Cieszymy się mogąc zaproponować polskim graczom produkt, który na całym świecie cieszy się ogromnym powodzeniem. W ciągu zaledwie roku gra dzięki swojemu wyjątkowemu klimatowi i nietypowemu podejściu zyskała 2 mln nabywców. Mamy nadzieję, że przypadnie ona do gustu także naszym graczom.” – komentuje Krzysztof Kamler, Brand Manager Wydawnictwa Techland.

Binding of Isaac

Najważniejsze cechy gry:

  • Losowo generowane lochy, przedmioty, wrogowie skarby poukrywane na drodze; Ponad 50 rodzajów wrogów;
  • 4 pełne rozdziały obejmujące 8 poziomów;
  • Ponad 3 klasy do odblokowania;
  • Ponad 100 unikalnych przedmiotów, które oprócz dodawania mocy wizualnie zmieniają postać gracza;
  • Różne zakończenia gry.
„Dobra Gra” to seria wydawnicza Techlandu, która łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z interesującymi dodatkami. Wydania pojawiają się także jako zestawy kultowych serii.

Binding of Isaac

Funkcjonuje także strona serii - www.dobragra.techland.pl , na której fani znajdą wszelkie informacje dotyczące gier w niej zawartych, a także dodatki do ściągnięcia oraz materiały wideo. Więcej informacji też na fanpage https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

Binding of Isaac na PC, w serii Dobra Gra, na rynku już 20 sierpnia za jedyne 19,90 zł!

blog comments powered by Disqus
DOBRA GRA Z KOLEJNĄ NOWOŚCIĄ – BINDING OF ISAAC