PODPOWIEDZI:

Sponsorowany przez Razera zespół „ALLIANCE” wygrywa 1,4 MILIONA DOLARÓW (OKOŁO 4,5 MLN PLN)

Sponsorowany przez Razera zespół „ALLIANCE” wygrywa 1,4  MILIONA DOLARÓW (OKOŁO 4,5 MLN PLN)

Szwedzka ekipa eSportowców zdobywa rekordową kwotę na turnieju „The International 3” rozgrywanym w DOTA 2. Jak wielkie pieniądze można zarobić grając zawodowo w gry komputerowe dowiecie się z tej publikacji. Zapraszamy!

HAMBURG, Niemcy – 15 Sierpnia 2013 – Sponsorowany przez europejski oddział firmy Razer, lidera w kategorii komputerów dla graczy o wysokiej wydajności, a także akcesoriów i oprogramowania, zespół „Alliance” zwyciężył w wielkim finale i zdobył 1,43 miliona dolarów podczas turnieju „The International 3”, corocznych zawodów rozgrywanych w grę DOTA 2. Całkowita pula nagród wyniosła 2,87 miliona dolarów. To rekordowa kwota i największa do tej pory suma pieniędzy wywalczona podczas eSportowych zmagań w gry komputerowe i wideo.

razer

Do walki o pierwsze miejsce stanęło szesnaście najlepszych ekip grających w DOTA 2. Rozgrywany w mieszczącej ponad 3000 miejsc hali Benaroya Hall w Seattle, USA turniej „The International 3” rozpoczął się 3 sierpnia, a zakończył spektakularnym finałem w ostatnią niedzielę.

"Chwile takie jak ta dają nam olbrzymią satysfakcję. To dla nich jesteśmy zaangażowani w ideę eSportu, a także dlatego sponsorujemy na świecie ponad 400 graczy” – powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Doskonały wynik ekipy „Alliance” oraz ubiegłoroczne zwycięstwo w turnieju League of Legends zespołu „Taipei Assassins” pozwala nam z jeszcze większym entuzjazmem wspierać ogólnoświatowy rozwój eSportu. To także kolejny powód, dla którego marka Razer istnieje w świadomości graczy i jest tak chętnie przez nich wybierana”.

razer

Podczas finałowego starcia trzeciej edycji zawodów „The International”, zespół „Alliance” zmierzył się z czempionami pierwszego i finalistami drugiego turnieju – ukraińską ekipą „Na’Vi”. Szwedzi z „Alliance” wspięli się na wyżyny i wygrali trzy z pięciu finałowych pojedynków.

„To był niezwykle emocjonujący pojedynek toczony ze znakomitym rywalem. Żałujemy, że ktoś musiał go przegrać, ale z radością i dumą akceptujemy nagrodę” – powiedzieli członkowie „Alliance”. „To najwspanialszy dzień w naszej karierze profesjonalnych graczy i wielki dzień dla milionów fanów eSportu na całym świecie, którzy dzielą z nami ten moment”.

razer

„Alliance” jest jedną z wielu ekip sponsorowanych przez Razera – markę, która zebrała wiele nagród, w tym „Best of Show,” “People’s Voice” oraz “Best in Gaming” podczas ostatniej edycji targów Consumer Electronics Show. Więcej informacji na temat profesjonalnych graczy sponsorowanych przez Razera, a także poradniki dla graczy marzących o zostaniu zawodowymi eSportowcami znajduje się pod adresem https://www.razerzone.com/academy/.

Grupa Razer: Razer™ to nie tylko światowy lider w produkcji wysokiej klasy precyzyjnego sprzętu i urządzeń peryferyjnych dla graczy. Zmieniamy całkowicie wizerunek gamingowej technologii, dzięki naszym laboratoriom rozwojowo-badawczym znajdującym się w siedmiu miastach na różnych kontynentach. Założony w 1998 w Carlsbad w Kalifornii Razer przoduje w innowacji, precyzji i ergonomii łącząc je z wyjątkowym, estetycznym designem, dzięki czemu gracze dostają do swoich rąk wyjątkowe urządzenia. Wyznajemy motto: For Gamers. By Gamers.™. Więcej informacji o nas na www.razerzone.com

blog comments powered by Disqus
Sponsorowany przez Razera zespół „ALLIANCE” wygrywa 1,4 MILIONA DOLARÓW (OKOŁO 4,5 MLN PLN)