PODPOWIEDZI:

Nowy tablet Acer ICONIA TAB A210

Nowy tablet Acer ICONIA TAB A210

Mobilność i uniwersalność zyskały nowe uosobienie w postaci 10,1-calowego tabletu Acer ICONIA TAB A210, zaprojektowanego tak, aby zapewnić pełną satysfakcję z multimediów, gier oraz przeglądania stron internetowych.

Tablet ICONIA TAB A210 ma elegancki wygląd i jest wyposażony w wiele atrakcyjnych funkcji, dzięki którym każdy członek rodziny może korzystać z multimediów, sieci społecznościowych, a także czytać e-książki lub pracować. Udoskonalony interfejs użytkownika Acer Ring reaguje z jeszcze większą prędkością oraz umożliwia łatwy dostęp do najczęściej używanych aplikacji z każdego ekranu. Tablet umożliwia wydajniejszą pracę wielozadaniową i jest wyposażony w funkcję Screenshot do szybkiego wykonywania zrzutów z ekranu: zdjęć ze stron WWW, artykułów, map Google, a nawet uśmiechniętych twarzy podczas wideo-rozmów.

Odtwarzanie muzyki i filmów, gry, czytanie e-książek, korzystanie z serwisów społecznościowych, a nawet praca: nic nie wykracza poza możliwości tego tabletu. Aby zapewnić pełne zadowolenie użytkownika, firma Acer oferuje tablet A210 wraz z preinstalowanymi grami, które wykorzystują 6-kierunkowy czujnik ruchu i dostarczają fascynujących emocji. Oprócz tego, tablet obsługuje wiele formatów multimedialnych, co przekłada się na wysoki poziom kompatybilności i pozwala użytkownikom na pobieranie, udostępnianie oraz oglądanie setek filmów bez konieczności konwertowania plików.

Acer ICONIA TAB A210

Tablet Acer ICONIA TAB A210 może też pełnić funkcje przenośnego biura, ponieważ jest wyposażony w pakiet Polaris office pozwalający na wyświetlanie i edytowanie dokumentów MS Office, zapewniający dostęp do bogatego zestawu funkcji i umożliwiający łatwe zarządzanie plikami. Podczas pracy można słuchać jednej z ponad 120 stacji radiowych dostępnych poprzez serwis AUPEO! Miłośnicy czytania mogą natomiast łatwo łączyć się z księgarniami internetowymi, aby pobrać najnowsze bestsellery lub ulubione czasopisma.

Dzięki czterordzeniowemu procesorowi NVIDIA Tegra 3, tablet ICONIA TAB A210 umożliwia szybsze i bardziej płynne surfowanie po Internecie, efektywniejszą pracę wielozadaniową, korzystanie z gier konsolowych oraz oglądanie filmów HD. Jest też wyposażony w kamerę o rozdzielczości 2 megapiksele, która jest umieszczona nad wyświetlaczem i pozwala na uczestniczenie w wideo-czatach. Oprócz tego, dzięki funkcji rozpoznawania twarzy kamera może służyć do blokowania oraz odblokowywania tabletu, zwiększając bezpieczeństwo i chroniąc urządzenie przed niepowołanymi osobami.

blog comments powered by Disqus
Nowy tablet Acer ICONIA TAB A210