PODPOWIEDZI:

ZTE Blade G oraz promocyjne ceny smartfonów w Play

ZTE Blade G oraz promocyjne ceny smartfonów w Play

ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, wprowadził do oferty operatora sieci Play kolejny model – kompaktowego smartfona Blade G, którego można nabyć w taryfie Formuła dla Firm Internet od 1zł.

ZTE Blade G wyposażono w 4.5-calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 854 x 480 pikseli. Dwurdzeniowy procesor z zegarem 1.2GHz odpowiada za płynną pracę aplikacji. Przydatne funkcje smartfona to HD audio, moduły – Bluetooth 3.0 oraz A-GPS, a także dwie kamerki – frontowa VGA do wideo rozmów i główna o matrycy 5MPx z pomocniczymi opcjami flesz oraz auto focus.

ZTE Blade G

Wraz z rozszerzeniem portfolio operatora spadają ceny na niektóre modele smartfonów, w tym ZTE Blade III Pro, który zadebiutował na rynku w lipcu. Nowa cena smartfona w Formule M z Internetem to 9 zł, a więc aż o 60 zł niższa od poprzedniej.

ZTE Blade III Pro posiada dwurdzeniową jednostkę napędową z zegarem 1.2GHz oraz przednią kamerę do wideo rozmów i flesz przy aparacie głównym. Czterocalowy wyświetlacz WVGA, bateria o pojemności 1600mAh, Android Jelly Bean oraz moduł A-GPS, to najważniejsze cechy tego modelu.

blog comments powered by Disqus
ZTE Blade G oraz promocyjne ceny smartfonów w Play