PODPOWIEDZI:

Lark EVO – kieszonkowy grajek

Lark EVO – kieszonkowy grajek

Przenośne odtwarzacze multimedialne w swoim czasie były uznawane za niezwykle atrakcyjne gadżety. Choć pojawienie się wszystkomających telefonów komórkowych znacznie umniejszyło ich popularność, to nadal na rynek trafiają nowe produkty. Jednym z nich jest Lark EVO.

Lark EVO to niewielki (83x40x9mm, 33g) odtwarzacz multimedialny wyposażony w kolorowy LCD o przekątnej 1,8 cala. W zależności od wersji do dyspozycji mamy 2 lub 4 GB pamięci. Wbudowany akumulator, według danych producenta, ma umożliwić przynajmniej czterogodzinną pracę. Jak widać powyższe parametry nie robią większego wrażenia ale na uwadze należy mieć też niską cenę urządzenia. W przypadku obu wymienionych powyżej modeli została ustalona odpowiednio na poziomie 99 i 119 PLN.

EVO

Oprócz odtwarzania plików audio – mp3 i WMA – Lark EVO może służyć również jako przenośna pamięć, dyktafon i radio FM z funkcją nagrywania. Dodatkowo, po wcześniejszym przekonwertowaniu za pomocą dołączonego oprogramowania do formatu AMV, możemy również oglądać pliki wideo (m.in. AVI, WMV, MPEG, ASF, MOV, QT oraz VOB). Odtwarzacze Lark EVO objęte są 24 miesięczną gwarancją.

blog comments powered by Disqus
Lark EVO – kieszonkowy grajek