PODPOWIEDZI:

SYMULATOR FARMY 2013 - Edycja Premium, najbogatsza wersja na rynku.

SYMULATOR FARMY 2013 - Edycja Premium, najbogatsza wersja na rynku.

W dniu dzisiejszym Symulatora Farmy 2013 pojawia się na rynku i to w najbogatszej wersji. Wydawnictwo Techland przygotowało Edycję Premium tej cieszącej się ogromnym zainteresowaniem gry. Będzie ona zawierać Symulator Farmy 2013 Złota Edycja oraz wszystkie dostępne dodatki do gry wraz z najnowszym Bonus Pack, którego premiera odbywa się także dziś. Gra jest dostępna w cenie 69,90 zł, a dodatek 19,90 zł.

Symulator Farmy to jedna z najlepiej sprzedających się i rozpoznawalnych marek, nie tylko w segmencie symulatorów, ale również w segmencie gier w ogóle. Developer ActaLogic stanął na wysokości zadania i stworzył najnowszą odsłonę bestsellerowej, niezwykle zaawansowanej symulacji rolniczej, która w Edycji Premium uzupełniona jest o wszystkie dostępne dodatki. Gracz ma okazję spróbować swoich sił na roli i poprowadzić kilkadziesiąt maszyn rolniczych takich marek jak Fendt, Valtra, Challenger, Horsch czy Massey Ferguson. Całości dopełnia realistyczna fizyka oraz szczegółowa oprawa graficzna.

SYMULATOR FARMY 2013

Nowości i zmiany, które są dostępne w najnowszym wydaniu to m.in.:
 

  • Nowe obiekty takie jak szklarnia, garaż, ekrany słoneczne czy studnia i wiatraki prądotwórcze;
  • Nowe rodzaje warzyw m.in. pomidory, ziemniaki, sałata;
  • Nowe czynności związane z pielęgnacją warzyw jak np. podlewanie, ścinanie;
  • Nowe tryby gry – „od zera do milionera” oraz opcja z dostępną dużą kwotą pieniędzy i zasobów;
  • Nowe możliwości czerpania zysków np. z farm słonecznych;
  • Dodatkowa mapa – gracz ma do dyspozycji wschodnie i zachodnie wybrzeże USA co razem z Toskanią, Alpami oraz ponad setką wiernie odwzorowanych maszyn rolniczych daje szerokie pole do popisu.

Gra dostępna jest również w sprzedaży w wersji cyfrowej w sklepie BoxOff Store:
SYMULATOR FARMY 2013

Dodatkowo dla fanów wirtualnego rolnictwa przygotowano aplikację, która pozwala na pobranie kodu rabatowego. Umożliwia on zakup gry Symulator Farmy 2013 Edycja Premium z dodatkową, nawet 30% zniżką.

Aplikacja dostępna jest na fanpage Techland Wydawnictwo pod tym linkiem. https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo?sk=app_209095769110667

Trailer do Symulatora Farmy 2013:

Symulator Farmy 2013 w Edycji Premium już dziś na rynku w cenie 69,90 zł oraz dodatek „Bonus Pack” w cenie 19,90 zł.

blog comments powered by Disqus
SYMULATOR FARMY 2013 - Edycja Premium, najbogatsza wersja na rynku.