PODPOWIEDZI:

Sierpniowe premiery w serii Dobra Gra

Sierpniowe premiery w serii Dobra Gra

Już dziś na sklepowych półkach pojawiły się nowości z dobrze znanej i lubianej serii Dobra Gra. Wydawnictwo Techland zatroszczyło się o to, aby na polskim rynku zadebiutowały dwie produkcje z gatunku gier niezależnych – World of Goo i Binding of Isaac, a także kultowe już Dead Island. Wszystkie gry są dostępne w cenie 19,90 zł na platformę PC.

Kolejne nowości z serii Dobra Gra pojawiły się dziś na rynku. Jest to idealna okazja dla fanów gier niezależnych oraz gier akcji, aby powiększyć swoją domową kolekcję. W serii debiutują trzy kolejne tytuły. Są to World of Goo oraz Binding of Isaac, które znalazły się pośród 25 najlepszych gier ‘indie’ wg zestawienia serwisu GamesRadar.com. Wśród nowości fani znajdą także kultową grę akcji – Dead Island.

World of Goo

World of Goo

World of Goo to niezwykle oryginalna gra logiczno-zręcznościowa, opracowana przez niezależny duet developerski - 2D Boy. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i nietypowym pomysłom gra zyskała ogromną popularność na całym świecie. Zadaniem gracza jest konstruowanie różnego rodzaju struktur i rusztowań z lepkich kulek galaretowatej mazi – czyli tytułowych ‘goo’. Te misterne układanki zapewniają przejście do kolejnego etapu, co nie jest proste ze względu na działające na nasze konstrukcje prawa fizyki. Gracz musi naprawdę się postarać, aby opanować ‘goo’ i złożyć z tego sensowne kompozycje, dzięki którym pokona góry i doliny, a także będzie przemierzać niebiosa.

Binding of isaac

Binding of Isaac

Binding of Isaac to fabularna gra akcji utrzymana w wyjątkowo przerażającym klimacie, w której przemierzamy podziemia i gromadzimy szereg unikatowych przedmiotów niezbędnych do pokonania zastępów przeciwników. Losowo generowane poziomy przenoszą zmagania Isaaca w nieprzewidziane i mało przyjazne miejsca. Gracz na swojej drodze odnajduje dziwne przedmioty nadające mu nadludzkie zdolności oraz umożliwiające odkrywanie mrocznych sekretów i odnalezienie drogi na wolność. Polskie wydanie gry wzbogacone jest o dodatkową zawartość. Są to: cyfrowy artbook, plakat oraz soundtrack, które dostępne są na stronie minus70.boxoffstore.pl

Dead Island

Dead Island

Wakacje w raju przeistaczają się w piekło, po tajemniczym wybuchu epidemii, która zamienia ludzi w zombie. Jedyną szansą na przetrwanie jest nieustająca walka o życie i znalezienie sposobu na ucieczkę z wyspy śmierci. Dead Island to mroczny zombie slasher. Gra łączy w sobie elementy FPP z silnym naciskiem na walkę wręcz, rozwój bohatera oraz modyfikację szerokiego wachlarza broni. Dead Island umożliwia grę w trybie co–op do 4 graczy, ukazując dramatyczną historię walki o przetrwanie zainspirowaną klasycznymi horrorami o zombie. Marka Dead Island to aktualnie najlepiej i najszybciej sprzedająca się polska gra na świecie. W obecnym momencie osiągnęła już wynik 6 mln sprzedanych egzemplarzy.

Dobra Gra” to seria wydawnicza Techlandu, która łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z interesującymi dodatkami. Wydania pojawiają się także jako zestawy kultowych serii.

blog comments powered by Disqus
Sierpniowe premiery w serii Dobra Gra