PODPOWIEDZI:

Nowy dysk SSD w ofercie GOODRAM

Nowy dysk SSD w ofercie GOODRAM

Wydajność, szybkość, stabilność działania a przede wszystkim przystępna cena to obecnie najbardziej pożądane przez użytkowników cechy nowoczesnego dysku SSD. Właśnie tymi kryteriami kierował się polski producent pamięci, który właśnie zaprezentował dyski SSD GOODRAM zupełnie nowej linii C Series.

Z okazji jubileuszu 10lecia istnienia polskiej marki pamięci komputerowych GOODRAM, jej producent, firma Wilk Elektronik SA, wprowadził na rynek nową serię dysków SSD sygnowanych logo polskiej marki. Dyski SSD linii C Series to dyski konsumenckie skierowane do wymagających użytkowników, dla których, oprócz bardzo dobrych parametrów technicznych, szybkiego transferu danych oraz niezawodności, liczy się także konkurencyjna cena nośnika. Pierwszy dysk nowej serii nosi nazwę SSD GOODRAM C100. Dysk zbudowany na bazie interfejsu SATA III, wyposażony został w kości pamięci MLC wykonane w 19nm procesie technologicznym marki Toshiba, twórcy technologii NOR i NAND Flash.

GOODRAM C100 2

Dyski wyposażone zostały w kontroler PS3108, który w porównaniu z innymi popularnymi rozwiązaniami stosowanymi w dyskach SSD, jeszcze wydajniej obsługuje pliki niepodatne na kompresje np. filmy w jakości HD. Nowe dyski w ofercie marki GOODRAM pozwalają na osiąganie wysokich realnych parametrów odczytu i zapisu na poziomie 520MB/s (odczyt) i 470MB/s (zapis) a zastosowanie aż do 512MB pamięci DDR3 znacząco wpływa na trwałość i niezawodność dysku.

Seria C wyróżnia się jedynie 7mm grubością obudowy. Dzięki temu dyski mogą także znaleźć zastosowane w nowoczesnych ultrabookach oraz innych urządzeniach mobilnych. Użytkowanie w notebookach z kieszenią o standardowej głębokości 9,5 mm jest możliwe dzięki, dołączonemu do dysku, adapterowi.

GOODRAM C100

Dyski SSD GOODRAM C Series dostępne są w pojemnościach 120GB, 240GB i 480GB oraz objęte są 3-letnią gwarancją producenta. Szerokiej publiczności Wilk Elektronik SA zaprezentuje nowy dysk już podczas odbywających się od 6-11.września targów IFA w Berlinie podczas których polska firma zaprezentuje swoją ofertę.

blog comments powered by Disqus
Nowy dysk SSD w ofercie GOODRAM