PODPOWIEDZI:

Nintendo Zapowiada Konsolę Switch!

Nintendo Zapowiada Konsolę Switch!

Na tę chwilę z zapartym tchem czekało zarówno wielu wielbicieli marki Nintendo, jak i użytkowników konsol mobilnych. Ba! Również wielbiciele niecodziennych i nietuzinkowych rozwiązań odnajdą w tym modelu coś dla siebie, bowiem jest to nadzwyczaj wyjątkowa konsola. Jesteście ciekawi, co sobą reprezentuje Nintendo Switch? Zapraszam do lektury!

Ten Japoński gigant, który zasłynął m.in. dzięki mobilnej konsoli Nintendo 3DS, właśnie uraczy nas kolejnym swoim tworem o specyficznej nazwie “Switch”. Czy ten z angielska brzmiący “przełącznik” uraczy nas czymś wyjątkowym? Otóż, tak! Bowiem, wg oficjalnych ustaleń, konsola ta nie tylko będzie typowym mobilnym centrum gier, który przyda się chociażby podczas podróży, ale także okaże się ciekawym “umilaczem” czasu podczas zimnych jesiennych wieczorów w domu!

Chcesz wiedzieć co czeka Cię na tegorocznych targach PGA? Zerknij na ten materiał!

nintendo switch

Faktem jest, że konsola będzie wykorzystywała popularne niegdyś kartridże do obsługi poszczególnych tytułów gier. Ponadto, konsola jest wyposażona w dwa pomniejsze pady, które można wykorzystywać zarówno jako jeden (wpięty do konsoli), jak i dwa osobne, co pozwoli spróbowanie swoich sił z drugą osobą! Co więcej, Nintendo Switch zostanie wyposażony także w stację dokującą, dzięki której nasza mobilna konsola stanie się typowym modelem konsoli pokroju Xbox One czy PlayStation 4

Masz zamiar kupić konsolę stacjonarną? Rozważ tę opcję!

nintendo switch kartridż


Telewizory TANIEJ w Media Expert

 

Jak się okazuje, konsolka ta nie będzie miała sobie równych jeśli chodzi o specyfikację! Bowiem, Nintendo Switch umożliwi nam uruchomienie tak wymagającego tytułu jak Skyrim! Zaskoczeni? Nie Wy jedyni... Zapytacie, kiedy ten mały potworek trafi na rynek? Otóż, ta chwila nastąpi w marcu przyszłego roku! Jesteście głodni kolejnych informacji na temat tego novum od Nintendo? Niebawem na portalu pojawi się materiał wideo, który z pewnością odpowie na nurtujące Was pytania! ;)

blog comments powered by Disqus
Nintendo Zapowiada Konsolę Switch!