PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
QLED czy OLED - Którą matrycę wybrać w telewizorze?

Samsung Smart TV Seria F8500 – nowa generacja telewizorów LED w eleganckim wydaniu

Samsung Smart TV Seria F8500 – nowa generacja telewizorów LED w eleganckim wydaniu

Przyciągająca wzrok seria telewizorów Samsung Smart TV LED Seria F8500 uwodzicielsko zaprasza do świata luksusowej rozrywki. Wyrafinowana pod względem designu obudowa zawiera subtelne, ale przyciągające wzrok szczegóły sprawiając, że telewizory F8500 są doskonałym uzupełnieniem zarówno nowoczesnego wnętrza.

W natłoku ofert poszczególnych programów telewizyjnych, funkcja S-Recommendation zaproponuje najchętniej oglądane przez innych widzów programy i filmy. Udoskonalony interfejs użytkownika Smart Hub w połączeniu z możliwością intuicyjnego sterowaniem głosem i gestami, pozwala czerpać jeszcze więcej przyjemności z oglądania telewizji. Platforma Smart TV otwiera przed nami bogaty świat aplikacji i dostęp do popularnych portali społecznościowych.

Samsung UE46F8500 2

Elegancja w formie i funkcjach

Każdy z zaawansowanych ekranów telewizorów Samsung LED Seria F8500 umieszczono w metalowej obudowie wykonanej z najlepszych materiałów. Srebrzysta rama i podstawa sprawiają, że całość jest doskonałym wzorem współczesnej, minimalistycznej elegancji. Liderami w swojej klasie czyni je oszałamiająca jakość obrazu – również 3D Full HD. Innowacyjne funkcje, takie jak sterowanie głosem, gestem czy S-Recommendation sprawią natomiast, że użytkownik pokocha swój telewizor nie tylko za atrakcyjny design, ale i funkcjonalność.

Samsung UE46F8500

Inteligentne i łatwe sterowanie – intuicyjność w każdym calu

Dzięki funkcji S-Recommendation telewizory F8500 pomagają nam odnaleźć film lub program telewizyjny, który cieszy się największym zainteresowaniem wśród innych widzów, co ułatwia wybór spośród ogromnej liczby kanałów dostępnych w telewizji. Udoskonalony panel użytkownika Smart Hub zapewnia łatwy dostęp do różnorodnych aplikacji, filmów oraz muzyki dzięki interaktywnym panelom wyświetlanym na ekranie. Rewolucyjny system rozpoznawania poleceń głosowych oraz udoskonalona, wbudowana kamera, pozwalają na sterowanie telewizorem za pomocą gestów.

Dzięki dostępowi do serwisów społecznościowych Facebook czy Twitter telewizory Samsung F8500 pozwalają na bycie w centrum życia towarzyskiego, m.in. dzięki możliwości oglądania plików wideo opublikowanych przez znajomych – dzięki wbudowanemu WiFi jest to szczególnie proste. Samsung Smart Hub zapewnia też dostęp do zdjęć, filmów i klipów zapisanych na kompatybilnych urządzeniach, takich jak notebook, tablet czy aparat fotograficzny

Samsung UE55F8500

Najwyższa jakość obrazu

Nową jakość obrazu zapewnia funkcja Samsung Intelligent Viewing, która automatycznie optymalizuje obraz w oparciu o rodzaj i źródło wyświetlanej zawartości. Technologie Micro Dimming Ultimate oraz Clear Motion Rate (w tym przypadku 1000 Hz!) potęgują doznania, sprawiając że oglądanie telewizji staje się ucztą dla oczu. Funkcja Wide Colour Enhancer Plus i rozdzielczość Full HD ożywiają obraz, a Web Clear View zapewnia jego wysoką jakość podczas strumieniowego przesyłania obrazu.

Samsung UE55F8500 2

Dostępność:

W skład Serii F8500 wchodzą telewizory z rozmiarami ekranów 46" i 55".

Sugerowane ceny detaliczne:

  • UE46F8500 – 10 899 PLN

  • UE55F8500 – 14 299 PLN

blog comments powered by Disqus
Samsung Smart TV Seria F8500 – nowa generacja telewizorów LED w eleganckim wydaniu
Autor: Łukasz