PODPOWIEDZI:

Poranna porcja witamin - nowa sokowirówka MPM

Poranna porcja witamin - nowa sokowirówka MPM

Nie jest tajemnicą, że spożywanie odpowiedniej ilości witamin i minerałów jest niezbędne, by móc cieszyć się pełnią zdrowia i witalnością. Specjaliści od żywienia zalecają spożywanie 5 porcji warzyw czy owoców dziennie. Dlatego najlepiej zacząć poranek od wypicia pełnowartościowego, świeżego soku, przygotowanego w nowej sokowirówce firmy MPM.

Dostarczanie organizmowi niezbędnych składników od samego rana, wspomaga jego prawidłowe działanie, a w przypadku dzieci także właściwy rozwój. Śniadanie powinno dostarczać odpowiednią ilość białka, węglowodanów i witamin. Niestety w porannym pośpiechu wiele osób nie ma czasu na przygotowywanie wieloskładnikowych posiłków.

W takich sytuacjach porcję warzyw czy owoców, możemy zastąpić szklanką odżywczego, świeżego soku. Sokowirówka MSO-03 pozwala przygotować nawet litr napoju w ciągu minuty, dzięki czemu łatwo i szybko przygotujemy ilość, która ugasi pragnienie całej rodziny.

Produkt firmy MPM posiada dwustopniową regulację prędkości, a także funkcję PULSE. To daje możliwość wkładania całych owoców oraz warzyw i tym samym usprawnia proces przygotowywania napoju (nie traci się czasu na krojenie składników, czy mycie deseczki, noża, obieraczki itd.)

MPM mso-03

Montaż sokowirówki jest bardzo prosty, a przed uruchomieniem nieprawidłowo złożonego urządzenia ochrania specjalny system bezpieczeństwa. Pojemnik na odpadki o pojemności 1,5l pozwala przygotować większą ilość soku, bez konieczności częstego jego opróżniania. Wygodę obsługi gwarantują również gumowe nóżki antypoślizgowe. Produkt dostępny jest z elementami w kolorach: czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy.

Nowa sokowirówka firmy MPM to rozwiązanie dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać, jednak w porannym pośpiechu brakuje im czasu na przyrządzanie wieloskładnikowego śniadania. Urządzenie szybko przygotuje pyszny, naturalny sok dla całej rodziny, który może zastąpić jedną z pięciu zalecanych porcji owoców i warzyw.

Sokowirówka MSO-03

Cena: 159 zł

Funkcje:

  • Możliwość podawania całych owoców i warzyw
  • Wysoka wydajność pracy – 1 litr soku w ciągu minuty
  • 2-stopniowa regulacja prędkości
  • Funkcja PULSE
  • Prosty i szybki system montażu urządzenia
  • System bezpieczeństwa uniemożliwiający uruchomienie nieprawidłowo zmontowanego urządzenia
  • Filtr siatkowy ze stali nierdzewnej
  • Pojemnik na odpadki – 1,5 l
  • Gumowe, antypoślizgowe nóżki
  • Prędkość: 15500 obrotów/minutę

Informacje na temat firmy MPM Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty do potrzeb konsumentów.

blog comments powered by Disqus
Poranna porcja witamin - nowa sokowirówka MPM