PODPOWIEDZI:

Nokia Lumia 1020 już dostępna w Polsce

Nokia Lumia 1020 już dostępna w Polsce

Firma Nokia ogłosiła dziś dostępność wyznaczającego nowy standard fotografii i nagrywania smartfonu Nokia Lumia 1020 w Polsce.

Dzięki innowacyjnej technologii PureView firmy Nokia, Lumia 1020 uzyskuje ostrości zdjęć jak najlepsze aparaty cyfrowe. Model jest wyposażony w matrycę drugiej generacji o rozdzielczości aż 41 megapikseli, układ optyczny ZEISS z sześcioma soczewkami fizycznymi oraz funkcją optycznej stabilizacji obrazu, które umożliwiają robienie, edytowanie oraz dzielenie się zdjęciami i filmami wideo profesjonalnej jakości.

Dzięki nowej aplikacji Nokia Pro Camera, smartfon Nokia Lumia 1020 odkrywa zoom na nowo, umożliwiając najpierw zrobienie zdjęcia, a potem przybliżenie obrazu, aby odkryć kryjące się w zdjęciu historie, które często zawierają więcej szczegółów, niż może wychwycić nasze oko. Aplikacja Nokia Pro Camera charakteryzuje się przejrzystym interfejsem, który prezentuje jaki wpływ ma konkretne ustawienie na ostateczne zdjęcie lub film i sprawia że każdy użytkownik może korzystać z funkcji zazwyczaj zarezerwowanych dla profesjonalnych aparatów i uczyć się, jak robić jeszcze lepsze zdjęcia.

Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 1020 jest najbardziej wszechstronnym wśród dostępnych aparatów cyfrowych w smartfonie. Jej unikalna funkcja umożliwia jednoczesne robienie zdjęcia o wysokiej rozdzielczości 38 megapikseli do edycji oraz 5-megapikselowej wersji do udostępniania w serwisach społecznościowych za pośrednictwem systemu Windows Phone 8.

Zapewniając możliwość zrobienia wyraźnego zdjęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia, Nokia Lumia 1020 umożliwia również wykonanie wolnych od rozmyć filmów z dźwiękiem stereo nawet na najgłośniejszych koncertach. Umożliwia to funkcja Nokia Rich Recording, która obsługuje sześć razy głośniejszy dźwięk niż standardowe mikrofony stosowane w smartfonach.

„Nokia Lumia 1020 to kamień milowy w mobilnej fotografii. Ze swoim 41-megapikselową matrycą oraz aplikacją Nokia Pro Camera, Nokia Lumia 1020 zwiększa kreatywność i ułatwia robienie, edytowanie i dzielenie się zdjęciami o niezrównanej ostrości obrazu.” – mówi Robert Siewierski, General Manager, Nokia w Polsce.

„Nasi klienci wymagają coraz wyższej jakości aparatu w smartfonie. Potrzebują urządzenia, na którym mogą polegać i które pozwoli im uwiecznić i dzielić się z innymi historiami z ich życia. Nokia Lumia 1020 to pierwszy smartfon, który nie tylko dorównuje, ale i przebija, jakością wiele standardowych aparatów cyfrowych, zapewniając swoim użytkownikom doskonały obraz, niezależnie od tego czy fotografują w dzień, czy w nocy." – mówi Alicja Rdzanek, Product Marketing Manager, Nokia w Polsce

Nokia Lumia 1020 to także wiodące usługi firmy Nokia, takie jak Nokia Muzyka dla nieograniczonego streamingu muzyki bez reklam i abonamentu, zestaw aplikacji HERE – zintegrowanych usług lokalizacyjnych, w tym HERE Maps z funkcją rozszerzonej rzeczywistości LiveSight, dzięki której w łatwy i szybki sposób można znaleźć nowe miejsca do robienia zdjęć.

Nokia Lumia 1020 2

Dzięki ponad 165 000 aplikacjom i szerokim możliwościom personalizacji, system Windows Phone jest doskonałą platformą dla smartfonu Nokia Lumia 1020. Użytkownicy mogą na bieżąco wyświetlać robione zdjęcia na ekranie startowym w kafelku Zdjęcia, szybko je udostępniać w serwisach społecznoścowych, a także uzyskiwać do nich łatwy dostęp z różnych urządzeń dzięki SkyDrive. Dedykowany przycisk do aparatu sprawia, że Windows Phone został stworzony z myślą o robieniu zdjęć.

Sprzedaż w Polsce ruszy jutro, czyli od 19.09.2013 w niezależnej dystrybucji. Urządzenie pojawi się w ofercie operatorskiej Orange i T-Mobile w nadchodzących tygodniach. Ponadto 23 września br. dla wszystkich chętnych rozpoczyna się rejestracja do konkursu Testuj z Orange. Po udzieleniu poprawnych odpowiedzi na pytania dotyczące nowego smartfonu Nokia, wyselekcjonowani Uczestnicy będą mogli przetestować smartfon Nokia Lumia 1020 w ramach akcji Testuj z Orange. Po zakończeniu akcji 10 osób wygra smartfony Nokia Lumia 1020. Więcej informacji już wkrótce na stronie https://testuj.orange.pl/rejestracja. Cena detaliczna Nokia Lumia 1020 to 2899 PLN. Urządzenie będzie dostępne w kolorach: żółtym, białym oraz czarnym.

blog comments powered by Disqus
Nokia Lumia 1020 już dostępna w Polsce