PODPOWIEDZI:

Politechnika Wrocławska gospodarzem pierwszych finałów T-Mobile Ligi Akademickiej!

Politechnika Wrocławska gospodarzem pierwszych finałów T-Mobile Ligi Akademickiej!

Już 28.04.2018 odbędzie się pierwszy LANowy finał T-Mobile Ligi Akademickiej! Polem ostatecznej walki o puchar mistrzów w League of Legends będzie kampus Politechniki Wrocławskiej, siedziba zwycięzców poprzedniej edycji, więc możecie liczyć na spore emocje!

Pierwsze finały LAN!

Szanowni, z przyjemnością informujemy, że pierwszy raz w historii TMLA organizujemy finały lanowe, które odbędą się 28.04.2018 na kampusie PWR w budynku Strefy Kultury Studenckiej W ramach planowanych finałów rozegramy dwa spotkania w League of Legends – mecz o trzecie miejsce oraz mecz finałowy. Po piątkowych spotkaniach poznaliśmy już półfinalistów, których spotkamy podczas lanowej imprezy już w najbliższą sobotę. Pytanie brzmi w jakiej konfiguracji wejdą do finałów? Odpowiedź poznamy po czwartkowych półfinałach, w których zmierzą się ze sobą:

  • Górnicy [Politechnika Śląska] vs Inżynierzy [Politechnika Wrocławska]
  • Tyranozaury [Wojskowa Akademia Techniczna] vs Lwy [Politechnika Gdańska]

Dla reprezentacji PWR to bardzo ważne wydarzenie, ponieważ jeśli wygrają w półfinałach, to będą bronić tytułu mistrzowskiego przed własną publicznością! Mecze skomentuje znany duet Mariusz „Manieq” Dziarmaga oraz Paweł „Cruiser” Klimesz. Gościem specjalnym w roli trzeciego komentatora będzie Wojtek „Tabasko” Kruza Całą imprezę poprowadzi Filip „Testree” Mątowski.

Strefa Kibica

28.04 od 16:30 zapraszamy wszystkich fanów League of Legends na kampus PWR do uczestnictwa w tym wydarzeniu i kibicowania najlepszym drużynom akademickim w Polsce. Przygotowaliśmy specjalną strefę kibica, która pomieści do 300 osób, a jeśli pogoda nam dopisze, to będzie można kibicować na otwartym tarasie, co umożliwi nam zaproszenie kolejnych 150 osób. Po strefie kibica będą przechadzać się cosplayerzy w strojach z League of Legends i nie tylko! Dodatkowo, zaprosiliśmy reprezentacje PWR, które uczestniczyły w lidzie Overwatch – Byki i Wombaty.

Stanowiska dla graczy

Najlepsze drużyny akademickie w Polsce zagrają na laptopach Asus Republic of Gamers z kartami graficznymi Nvidia GeForce GTX z serii 10. Natomiast o komfort podczas finałów zadbają fotele X- Fighter od Diablo Chairs.

Na skróty

  • Start - 28.04.2018 od godziny 16:30
  • Miejsce – budynek SKS, Hoene-Wrońskiego 10, 50-376 Wrocław
  • Wstęp wolny, liczba miejsc w strefie kibica ograniczona
blog comments powered by Disqus
Politechnika Wrocławska gospodarzem pierwszych finałów T-Mobile Ligi Akademickiej!
Autor: Paweł Rudy