PODPOWIEDZI:
600zł CashBack na Pralki Samsung

"KLASYKA SYMULATORÓW” - NOWA SERIA WYDAWNICZA TECHLANDU JUŻ NA RYNKU!

"KLASYKA SYMULATORÓW” - NOWA SERIA WYDAWNICZA TECHLANDU JUŻ NA RYNKU!

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje, że we wszystkich sieciach handlowych w Polsce pojawiła się nowa seria wydawnicza Klasyka Symulatorów. Gry są dostępne w polskiej wersji językowej, na platformę PC w cenie 19,90 zł.

Klasyka Symulatorów to specjalnie wyselekcjonowane tytuły oferowane w bardzo atrakcyjnej cenie. To wyjątkowa okazja dla fanów gier symulacyjnych, aby spełnić swoje marzenia i pokierować maszynami rozbudzającymi wyobraźnię: potężnym dźwigiem, koparką, autobusem, wielkim kombajnem i wieloma innymi.

W ramach Klasyki Symulatorów pojawi się na starcie kilkanaście tytułów, a ich liczba będzie stale wzrastać. Nowa seria Wydawnictwa Techland zawiera przetestowane i uzupełnione polskie wersje językowe wraz z najnowszymi patchami. Produkty pochodzą od największych i najważniejszych firm na świecie projektujących symulatory. Najlepszy wybór gier gwarantują developerzy z takich firm jak Astragon, Aerosoft czy ActaLogic.

„Gry zawarte w serii Klasyka Symulatorów pozwalają precyzyjnie oddać rzeczywiste działania w różnych zawodach zarezerwowanych dotąd dla profesjonalistów, nie rezygnując jednocześnie z prostego i intuicyjnego sterowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, kierowanie przeróżnymi maszynami jest jednocześnie proste i satysfakcjonujące.”– informuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland na rynku polskim.

Serię Klasyka Symulatorów cechuje wspólna, oryginalna szata graficzna, wysoka jakość wydania oraz połączenie realizmu i dobrej zabawy charakterystycznej dla gier symulacyjnych. Gry są dostępne w polskiej wersji językowej.

symulator

W serii Klasyka Symulatorów pojawią się m.in. takie tytuły:

  • Symulator Agrar 2011 Złota Edycja
  • Symulator Autobusu
  • Symulator Misji na Marsa
  • Symulator Legendarnych Maszyn
  • Symulator Robót Drogowych oraz wiele innych maszyn - dźwigów, koparek czy tirów.


 

Seria wydawnicza Klasyka Symulatorów jest już dostępna na rynku w cenie 19,90 zł. Gry przeznaczone są na platformę PC.

blog comments powered by Disqus
"KLASYKA SYMULATORÓW” - NOWA SERIA WYDAWNICZA TECHLANDU JUŻ NA RYNKU!