PODPOWIEDZI:

TECHLAND FANTASY EXPO 2013 - Wielkie święto rozrywki w stolicy Dolnego Śląska

TECHLAND FANTASY EXPO 2013 - Wielkie święto rozrywki w stolicy Dolnego Śląska

Firma Techland objęła partnerstwem tytularnym oraz strategicznym ogólnopolskie wydarzenie Techland Fantasy Expo 2013. Stolica Dolnego Śląska już 13 października będzie gościć w Hali IASE (kompleks Hali Stulecia) fanów gier, fantastyki i szeroko rozumianej rozrywki.

Techland, wiodący polski developer gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawca gier i oprogramowania na terenie Polski, zaprasza na ogólnopolską imprezę Techland Fantasy Expo 2013, będąc jej głównym partnerem strategicznym oraz tytularnym. Wielka święto rozrywki odbędzie się już 13 października 2013 we Wrocławiu, w hali IASE. Wstęp jest bezpłatny!

Na uczestników imprezy Techland Fantasy Expo 2013 czeka wiele atrakcji przygotowanych przez współorganizatora imprezy – Techland. Będą one prezentowane na firmowym stoisku, umiejscowionym w samym sercu hali IASE (kompleks Hali Stulecia) oraz na scenie głównej.

TECHLAND FANTASY EXPO 2013

Planowane atrakcje:

  • pierwszy polski pokaz najnowszej superprodukcji Techlandu - gry Dying Light - prezentowany dla szerokiej publiczności; warsztaty i prelekcje dot. tajników produkcji gier video, prowadzone przez deweloperów ze studia Techland;
  • Team Rekrutacyjny Techlandu wskaże drogę do rozpoczęcia kariery w branży gier;
  • możliwość rozmowy z twórcami światowych hitów takich gier jak Call of Juarez, Dead Island czy produkowanych właśnie Hellraid oraz Dying Light! Miej wpływ na to, jak tworzone są nasze produkcje!
  • konkursy, gadżety, atrakcje w tym m.in. możliwość wygrania pre-ordera gry Dying Light oraz technologiczna niespodzianka dostępna na stoisku firmy Techland. Informacje o kolejnych atrakcjach już niebawem!

Czym jest Techland Fantasy Expo?

Techland Fantasy Expo to wystawa będąca swego rodzaju ukoronowaniem najważniejszych wydarzeń kulturalnych i popkulturowych w obszarze gier, fantastyki i szeroko rozumianej rozrywki. Uczestniczą w niej najważniejsi przedstawiciele i twórcy tego środowiska.

To także okazja by w sposób możliwie najpełniejszy, za pomocą wszystkich zmysłów, przenieść się w świat wirtualnej rozrywki. Celem Techland Fantasy Expo jest szerzenie naszej kultury wśród nowych odbiorców poprzez stworzenie atmosfery otwartości i bezpieczeństwa.

Czas i miejsce?

13 październik 2013 r

Hala IASE (kompleks Hali Stulecia)

Wrocław

Wstęp: Darmowy - DO ZOBACZENIA!

O firmie Techland Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 250 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie, Ostrowie Wielkopolskim i kanadyjskim Vancouver. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portalu legeo.pl.

blog comments powered by Disqus
TECHLAND FANTASY EXPO 2013 - Wielkie święto rozrywki w stolicy Dolnego Śląska