PODPOWIEDZI:

BOXOFF – Premiera platformy dystrybucji cyfrowej firmy Techland

BOXOFF – Premiera platformy dystrybucji cyfrowej firmy Techland

Firma Techland z przyjemnością informuje o premierze platformy dystrybucji cyfrowej – BoxOff. W ofercie sklepu znajdują się produkty z katalogu firmy: zarówno stworzone przez Techland jak i wydawane przez Techland. Oferta dedykowana dla polskich graczy dostępna jest w cyfrowej dystrybucji na stronie boxoffstore.pl.

BoxOff to platforma dystrybucji cyfrowej, będąca autorskim rozwiązaniem firmy Techland. Została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń i gruntownej wiedzy na temat rynku. Platforma dopasowana jest do potrzeb i wyzwań jakie stawiają obecne wymogi konsumenckie. BoxOff jest przyjazny użytkownikowi, intuicyjny, a także spełnia wszelkie normy i wymogi bezpiecznych transakcji finansowych.

BOXOFF

„Nadszedł czas na oficjalne otwarcie cyfrowego sklepu Techlandu. Od dzisiaj można korzystać ze specjalnie przygotowanej oferty, w której znajdziemy gry produkowane jak i wydawane przez Techland. Sklep jest cały czas rozwijany i udoskonalany. Tworzony jest dla naszych Klientów, dlatego najbliższe tygodnie przeznaczymy na wysłuchanie wszelkich opinii użytkowników.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland. „Cały czas bardzo intensywnie pracujemy nad usprawnieniem naszych wirtualnych półek, dlatego już w najbliższej przyszłości szykujemy wiele niespodzianek.” – dodaje Gawlikowski.

BoxOff premierowo startuje ze specjalną ofertą dla graczy. W dniach od 2 do 6 października będzie aktywna promocja, w której gry dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie - już od 2,99 zł! Wszystkie produkty przeznaczone są na platformę PC oraz oferowane w dystrybucji cyfrowej. Warto śledzić fanpage sklepu BoxOff - https://www.facebook.com/BoxoffStorePl - gdyż to dopiero początek niespodzianek, które szykujemy dla graczy.

BOXOFF

Więcej informacji o sklepie dystrybucji cyfrowej i promocjach:

www.boxoffstore.pl

www.facebook.com/BoxoffStorePl

www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

a także pod poniższymi linkami:

Gry Techlandu od 2,99 zł: www.boxoffstore.pl/pl/offers/gry-od-299/

Symulatory od 5,99 zł: link text

O firmie Techland
Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 250 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie, Ostrowie Wielkopolskim i kanadyjskim Vancouver. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portalu legeo.pl.

O BoxOff
BoxOff to platforma dystrybucji cyfrowej o zasięgu międzynarodowym. Marka jest autorskim rozwiązaniem firmy Techland, powstałym na bazie wieloletnich doświadczeń i gruntownej wiedzy na temat rynku. Platforma dopasowana jest do potrzeb i wyzwań jakie stawiają obecne wymogi konsumenckie. BoxOff spełnia wszelkie normy i wymogi bezpiecznych transakcji finansowych. Znajduje się w stałej fazie rozwoju i udoskonaleń, które mają na celu uczynienie go jeszcze bardziej intuicyjnym i przyjaznym. Platforma BoxOff dostępna jest pod adresem boxoffstore.pl.

blog comments powered by Disqus
BOXOFF – Premiera platformy dystrybucji cyfrowej firmy Techland