PODPOWIEDZI:

SYMULATOR POCIĄGU 2014 W PLANIE WYDAWNICZYM TECHLANDU

SYMULATOR POCIĄGU 2014 W PLANIE WYDAWNICZYM  TECHLANDU

Symulator Pociągu 2014 to kolejna część najpopularniejszej na rynku serii gier stworzonych dla fanów kolei. Kontynuacja tego hitu znalazła się w planie wydawniczym firmy Techland. Symulator Pociągu 2014 pojawi się na półkach sklepowych w całej Polsce już 3 października tego roku. Gra będzie dostępna na platformę PC w cenie 79,90 zł w polskiej wersji językowej.

Nowa odsłona jednej z najbardziej zasłużonych serii symulatorów kolei - Symulator Pociągu 2014 - już niebawem dostępna będzie w jeszcze lepszej, bardziej dopracowanej wersji. Miłośnicy kolei będą mogli cieszyć się z nowych rozwiązań, które znajdą w kolejnej odsłonie gry. W wersji 2014 otrzymujemy ulepszony tryb kariery i edytor tras, bardziej intuicyjny interfejs, szereg ulepszeń graficznych i pełną kompatybilność z wszystkim wydanymi wcześniej dodatkami.

SYMULATOR POCIĄGU 2014

Co roku pasjonaci kolei otrzymują wszystko, co kochają najbardziej: oszałamiającą grafikę, wiernie odwzorowane trasy i modele pociągów, poczucie prędkości i pełne wyzwań tryby gry. W tym roku do wersji pudełkowej dołączony jest także kupon na 80% rabat na pierwszy dowolny zakup DLC do gry na STEAM.

"Symulator Pociągu 2014 to aktualnie najlepszy symulator tego typu na rynku. Gra jest dostosowana do umiejętności początkujących oraz zaawansowanych graczy, gdyż zawiera stopniowany poziom trudności, dzięki czemu bakcyla kolei mogą złapać też początkujący. Popularność gry z roku na rok staje się coraz większa. Symulator Pociągu angażuje coraz szersze kręgi społeczności, stając się nie tylko wirtualną rozrywką, ale prawdziwym hobby.” – komentuje Anna Łada-Grodzicka, Manager ds. PR Wydawnictwa Techland.

SYMULATOR POCIĄGU 2014

W grze fani odnajdą wiernie odzwierciedlone, licencjonowane maszyny oraz realistyczne trasy, które są wizytówką całej serii. Wśród lokomotyw znajdą się klasyczne parowe, spalinowe i nowoczesne elektryczne. Każda z nich charakteryzuje się innym stylem prowadzenia, oryginalnymi dźwiękami, kokpitem i fizyką jazdy. Są to m.in. ES44AC, SW10, Electrostar, ICE 3 oraz DB 101.

SYMULATOR POCIĄGU 2014

Symulator Pociągu 2014 jest także kompatybilny z platformą Steam Workshop. Usługa ta pozwala na łatwą wymianę przygotowanych przez graczy tras, lokomotyw i elementów otoczenia stworzonych za pomocą wbudowanego edytora.

W grze, oprócz usprawnień wizualnych i bardziej szczegółowej grafiki, gracze znajdą także nowy system kamer i nowoczesne efekty graficzne czyniące wrażenia z jazdy jeszcze bardziej realistycznymi. Na realizm wpływa też silnik gry, który uwzględnia działanie praw fizyki np. niektóre maszyny wyposażone są w system przechyłu, który wyraźnie widać w grze. Na korzyść wypada również odwzorowanie kabiny, które jest zgodne z rzeczywistymi modelami.

SYMULATOR POCIĄGU 2014

Symulator Pociągu 2014 będzie dostępny na rynku już 3 października, na platformę PC w cenie 79,90 zł.

O firmie Techland Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 250 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie, Ostrowie Wielkopolskim i kanadyjskim Vancouver. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portalu legeo.pl.

blog comments powered by Disqus
SYMULATOR POCIĄGU 2014 W PLANIE WYDAWNICZYM TECHLANDU