PODPOWIEDZI:

Energooszczędny klimatyzator ścienny Samsung serii K z modułem Wi-Fi

Energooszczędny klimatyzator ścienny Samsung serii K z modułem Wi-Fi

Samsung wprowadził na rynek nowy klimatyzator ścienny serii K, który posiada wbudowany moduł WI-Fi, umożliwiający sterowanie urządzeniem za pośrednictwem sieci. Klimatyzator oferuje unikalne funkcje oczyszczania powietrza, niwelując do 90% cząsteczek kurzu, a także bakterie, wirusy i grzyby. Urządzenie charakteryzuje się także klasą energetyczną A+++, niezwykle cichą pracą oraz eleganckim wzornictwem.

Nowy model klimatyzatora ściennego AQV09KBBN serii K posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu może być sterowany za pośrednictwem sieci zarówno z domu, jak i poza nim. Funkcja sterowania na odległość jest szczególnie przydatna w sytuacji, gdy zapomnimy wyłączyć urządzenie przed wyjściem z domu lub chcemy zmienić temperaturę pomieszczenia przed powrotem. Do sterowania można wykorzystać smartfon, który po zainstalowaniu specjalnej aplikacji działa jak pilot i lokalnie oraz zdalnie kontroluje większość funkcji klimatyzatora.

Wyjątkową cechą nowego modelu Samsung serii K jest filtr Full HD, który sprawia, że powietrze nawiewane przez klimatyzator jest wolne od kurzu. Wysoka klasa filtracji w połączeniu z jonizatorem S-Plasma ion zapewnia niezwykle efektywne oczyszczanie powietrza i usuwa aż 90% cząsteczek kurzu. Jonizator, który otrzymał prestiżowy certyfikat TUV Rheinland, neutralizuje patogeny i zanieczyszczenia biologiczne obecne w powietrzu, takie jak bakterie, wirusy, grzyby oraz alergeny. Cechy te sprawiają, iż klimatyzator jest idealną propozycją dla alergików, a także osób narzekających na ból głowy czy częsty katar.

Samsung AQV09KBBN

Korzystanie z klimatyzatora może wydawać się skomplikowane, ponieważ ustawienie optymalnej temperatury zależy także od wilgotności powietrza, czy subiektywnego poczucia komfortu. Nowe urządzenie firmy Samsung oferuje funkcję d’light cool, która wykona potrzebne pomiary i sama oceni jakie parametry należy ustawić. Dostępna jest także funkcja good’sleep, dostosowująca ustawienia do fazy snu domowników, dzięki czemu zapewnia spokojny i głęboki sen. Klimatyzatory serii K charakteryzują się niezwykle cichą pracą, co dodatkowo zapewnia komfort i pozwala na wypoczynek podczas pracy urządzenia.

Dzięki zastosowaniu technologii Smart Inverter urządzenie pozwala zaoszczędzić aż do 80% energii w stosunku do rozwiązań konwencjonalnych, oferując jednocześnie komfort precyzyjnie wyregulowanej temperatury. Jest to możliwe dzięki sprężarce, która na bieżąco i szybko reaguje na jej zmiany. Oszczędność energii jest zapewniona także dzięki rozwiązaniu Zero Standby Power, co oznacza niemal zerowy pobór energii w stanie czuwania urządzenia. Klimatyzator Samsung serii K pobiera aż 90% energii mniej niż urządzenia standardowe, gdy jest wyłączony.

Klimatyzator AQV09KBBN to także wyjątkowy design, sprawiający, że jest on atrakcyjnym i przyciągającym wzrok elementem wystroju wnętrza. Model łączy eleganckie kolory czerni i fioletu w pięknej, połyskującej obudowie.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 6 088 zł.

blog comments powered by Disqus
Energooszczędny klimatyzator ścienny Samsung serii K z modułem Wi-Fi