PODPOWIEDZI:

Wypróbuj najważniejszą grę tej jesieni jeszcze przed premierą i weź udział w konkursie!

Wypróbuj najważniejszą grę tej jesieni jeszcze przed premierą i weź udział w konkursie!

Ryk nadlatujących śmigłowców wraz z hukiem wstrzeliwanych pocisków oznajmił rozpoczęcie rozgrywki na mapie „Oblężenie Szanghaju”. Pierwsi szczęśliwcy już od wczoraj szturmują to miasto w testowej wersji Battlefield 4. Dołącz i Ty!

Największy fani serii Battlefield wreszcie mają prawdziwą wyżerkę. Testowa wersja gry jest już dostępna dla wszystkich, którzy zamówili nowego Battlefielda 4 w sklepie Origin.com. Każdy, kto zdecyduje się na zakup Cyfrowej Edycji Specjalnej już w tej chwili, znajdzie się w ekskluzywnym gronie najwierniejszych graczy i od razu przeniesie się uzbrojony po zęby na ulice, wody czy do przestrzeni powietrznej wielkiego i realistycznego Szanghaju! Załoga Electronic Arts zgodnie z obietnicą, umożliwiła również uzyskanie wcześniejszego dostępu do wersji testowej gry nabywcom Battlefield 3 Premium oraz właścicielom Edycji Limitowanej lub Cyfrowej Edycji Specjalnej Medal of Honor: Warfighter.

bf 4

Dodatkowo, z myślą o wszystkich fanach serii Battlefield, którzy zdecydowali się zagrać w betę, wystartował wyjątkowy konkurs „TYLKO W BATTLEFIELD”. Dzień w dzień, aż do 13 października, na stronie www.tylkowbf.pl, wygrywa jedna osoba, która uwieczni najciekawsze momenty z rozgrywki w becie oraz zbierze największą liczbę głosów. Co kilka dni jury wybierze najciekawszy moment dnia, gdzie nagrodami będą wydajne karty graficzne AMD Radeon HD z Serii 7000. Głównym punktem całej akcji będzie wybór najciekawszego zgłoszenia w ramach jego trwania. Dla szczęśliwca firma AMD oraz EA przygotowały nagrodę specjalną – wymarzony komputer gracza Battlefield 4, uzbrojony w między innymi w potężny, 8-rdzeniowy procesor AMD FX-8350 4 GHz oraz niezwykle szybką i mocną kartę graficzną AMD Radeon HD 7970 GHz Edition, zbudowaną na architekturze GCN. Taki komputer zapewni zwycięzcy najlepsze możliwe wrażenia płynące z realistycznej rozgrywki w Battlefield 4. Są to między innymi interaktywne elementy Levolution, tryb dowódcy, ulepszenia polowe i dynamiczna rozgrywka w multipalyerze. Wrażenia w Battlefield 4 niespotykane gdziekolwiek indziej to głównie zasługa silniku Frostbite 3, który jest dobrze zoptymalizowany pod sprzęt od firmy AMD.

bf 4

Battlefield 4 w wersji testowej można pobrać w każdej chwili bezpośrednio z oficjalnych kanałów cyfrowej dystrybucji, czyli Origin.com (PC), Xbox Live (Xbox 360) oraz PlayStation Network(PlayStation 3).

blog comments powered by Disqus
Wypróbuj najważniejszą grę tej jesieni jeszcze przed premierą i weź udział w konkursie!