PODPOWIEDZI:

Konkurs Samsunga na projekt wnętrza kuchni

Konkurs Samsunga na projekt wnętrza kuchni

Samsung, CAD Projekt i miesięcznik Dobre Wnętrze rzucają kreatywne wyzwania. Ruszyły dwa konkursy skierowane do projektantów i właścicieli stylowych kuchni. Designerska zabawa to propozycja firm Samsung Electronics Polska, CAD Projekt K&A; oraz miesięcznika "Dobre Wnętrze". Akcja składa się z dwóch konkursów skierowanych do różnych grup odbiorców: projektantów tworzących kuchenne wnętrza w specjalnie przeznaczonych do tego programach graficznych oraz właścicieli ciekawych wnętrz kuchennych.

Wyzwanie dla projektantów...

Pierwszy konkurs daje pole do popisu projektantom wnętrz kuchennych, oddając do ich dyspozycji ponad 60 sprzętów AGD marki Samsung, w tym piekarniki do zabudowy, płyty grzewcze, okapy, zmywarki i kuchenki mikrofalowe do zabudowy a także lodówki - dostępnych w bazach programów, takich jak CAD Kuchnie czy PRO100.

Żeby stanąć do walki o wartościowe nagrody, należy stworzyć w przeznaczonym do tego programie wizualizację kuchni i wykorzystać w niej co najmniej trzy urządzenia do zabudowy marki Samsung. Pula nagród pieniężnych przeznaczonych dla autorów najlepszych projektów wynosi 16 tys. zł, a wśród nagród rzeczowych znajdują się programy CAD Kuchnie MAX o wartości 4800 zł, szkolenia z ich obsługi i roczne prenumeraty magazynu "Dobre Wnętrze".

...i dumnych właścicieli kuchni

Druga odsłona projektu to konkurs skierowany do właścicieli wnętrz kuchennych, w których wykorzystano minimum trzy produkty do zabudowy marki Samsung. Na posiadaczy najlepiej zaaranżowanych kuchni czeka zwrot wartości zakupionych sprzętów firmy Samsung do maksymalnej kwoty 8 tys. zł a także roczna prenumerata miesięcznika "Dobre Wnętrze".

Konkurs Samsunga

W konkursie wezmą udział te kuchnie, których właściciele zachowali dowody zakupu sprzętów firmy Samsung. Specjalne jury dokona oceny wystroju każdego zgłoszonego wnętrza na podstawie co najmniej trzech zdjęć, które należy dołączyć do formularza.

Skrócony regulamin:

Zgłoszenia należy przesyłać w formie elektronicznej na adres zabudowa@samsung.com.pl lub pocztą na adres Samsung Electronics Polska, ul. Szturmowa 2A, 02-678 Warszawa - z dopiskiem "Kuchnia inspirowana Samsungiem".

Jako zgłoszenie należy przesłać:

 • projekty w formacie .pdf lub .jpg w minimum trzech rzutach (w przypadku konkursu dla projektantów)
 • zdjęcia wnętrz z minimum trzema ujęciami (w przypadku konkursu dla właścicieli kuchni)
 • wypełniony formularz zgłoszeniowy
 • spis urządzeń AGD Samsung użytych w projekcie lub w zrealizowanej kuchni
 • kopię dowodu zakupu urządzeń Samsung użytych z zrealizowanej kuchni (w przypadku konkursu dla właścicieli kuchni).

Termin nadsyłania zgłoszeń - do 31 sierpnia

Nagrody:

Konkurs dla projektantów:

 • 10 tys PLN
 • 4 tys PLN
 • 2 tys PLN

Dodatkowo laureaci otrzymują program CAD Kuchnie Max, szkolenie z programu CAD Kuchnie Max oraz roczną prenumeratę magazynu "Dobre Wnętrze".

Konkurs dla właścicieli kuchni:

 • Zwrot kosztów urządzeń AGD Samsung użytych w zrealizowanej kuchni do 8 tys PLN
 • Zwrot kosztów urządzeń AGD Samsung użytych w zrealizowanej kuchni do 5 tys PLN
 • Zwrot kosztów urządzeń AGD Samsung użytych w zrealizowanej kuchni do 3 tys PLN

Dodatkowo laureaci otrzymują roczną prenumeratę magazynu "Dobre Wnętrze".

blog comments powered by Disqus
Konkurs Samsunga na projekt wnętrza kuchni