PODPOWIEDZI:

AKG K452 - idealne słuchawki na jesień

AKG K452 - idealne słuchawki na jesień

Kolejne słuchawki od austriackiej firmy AKG są już na naszym rynku! Warto bliżej poznać ich możliwości, gdyż są one z pewnością z wyższej półki nausznych słuchawek. Idealnie ubarwią nam jesień i zimę, ogrzewając dynamicznym dźwiękiem.

AKG K452 to słuchawki, które są następcą popularnego i bardzo uznanego modelu K451. Warto tylko wspomnieć, że starszy model wyróżniono tytułem „Produkt HIFI Roku 2012”, nadawanym przez słynny brytyjski magazyn "What Hi-fi? Sound & Vision". Dlatego też stały się one dobrą podstawą do stworzeni modelu K452, który oferować ma jeszcze więcej w jeszcze lepszej jakości. Warto też wspomnieć o dwóch wersjach kolorystycznych urządzenia - klasycznej białej i czarno-niebieskiej.

AKG K452

Kompatybilność słuchawek AKG K452 jest ogromna - najdoskonalej współpracują z gadżetami z systemem operacyjnym Android (telefony komórkowe, smartfony, tablety, tablety PC i netbooki), a to dzięki umieszczonym na przewodzie pilotowi i mikrofonowi. Zwłaszcza smartfon jest jest wręcz stworzony dla omawianych słuchawek. Zamknięta konstrukcja muszli, wyściełanych miękką, elegancką skórą, zapewnia pasywne tłumienie hałasu z zewnątrz i komfort. Kolejnym atutem jest też niewielka waga tego modelu oraz trójpłaszczyznowy system składania muszli, dzięki któremu bez problemu zmieszczą się w naszej kieszeni. O świetny dźwięk dbają 40-milimetrowe przetworniki o impedancji 32 Ohm. Ich pasmo to natomiast 11 Hz – 29,5 kHz, wydobywając z muzyki każdy niuans i dostarczając uszom prawdziwie studyjnych emocji. Długi, jesienny spacer bez słuchawek K452? A fe, nie uchodzi!

blog comments powered by Disqus
AKG K452 - idealne słuchawki na jesień