PODPOWIEDZI:

LG G Pad 8.3 - ciekawy tablet od LG debiutuje na naszym rynku

LG G Pad 8.3 - ciekawy tablet od LG debiutuje na naszym rynku

Firma LG oprócz próby podbicia rynku smartfonów modelem G2, nie odpuszcza rynku tabletów. Ma go bowiem zrewolucjonizować tablet LG G Pad 8.3, który właśnie wchodzi na nasz rynek. Niewątpliwie jest to bardzo ciekawa propozycja. Przeczytajcie treść poniższego newsa, by poznać najważniejsze cechy tego modelu.

Targi IFA 2013, które odbywały się w Berlinie, to jedno z pierwszych miejsc gdzie gościł nowy tablet od LG i od razu przykuł on sporo uwagi.

LG G Pad 8.3 posiada ekran Full HD o przekątnej 8,3 cala. Mimo dość dużego wyświetlacza, tablet jest niezwykle poręczny, a obudowana idealnie spasowana. Łączy to w sobie odpowiednią wytrzymałość, praktyczność i atrakcyjny, nowoczesny design. Takie połączenia lubimy.

Na wyróżnienie zasługuje też pojemna bateria 4600mAh, zapewniająca użytkownikom cały dzień zabawy z tabletem bez konieczności ładowania.

LG G Pad 8.3

Pierwszy wyświetlacz Full HD w klasie 8-calowych tabletów

LG G Pad 8.3 to pierwszy 8-calowym tablet na rynku, który wyposażono w wyświetlacz Full HD. Matryca to z kolei IPS WUXGA (Widescreen Ultra Extended Graphics Array) i posiada ona rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli oraz zapewnia jakość obrazu najwyższej klasy. Dzięki temu korzystanie z wszelkich multimediów na tablecie jest jeszcze przyjemniejsze i daje nam więcej satysfakcji.

Za wydajność odpowiada głównie czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 600 1,7 GHz, który sprawia, że G Pad 8.3 od LG jest urządzeniem wyjątkowo multizadaniowym, bez problemów obsługującym wiele aplikacji jednocześnie.

G Pad 8.3 zawsze chętny do współpracy

Warto też wspomnieć o ciekawej aplikacji QPair, dzięki której tablet LG intuicyjnie współgra z innymi, domowymi urządzeniami. Zaliczają się do nich także tablety od innych producentów. Problemem nie jest także odpisywanie na wiadomości przychodzące wprost z ekranu urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zrobimy to bez przerywania naszej pracy na tablecie.

To oczywiście nie wszystkie przydatne funkcje, które posiada tablet LG G Pad 8.3. Warto wymienić chociażby jeszcze trzy inne:

Slide Aside to ukłon w stronę wielozadaniowości. Dzięki tej funkcji możemy zapisać do trzech otwartych aplikacji „pod ręką" i przesuwać je przy użyciu trzech palców.

QSlide umożliwia natomiast pracę z nawet trzema niezależnymi aplikacjami. Duży i przejrzysty ekran G Pad 8.3, wręcz prosi się o wykorzystanie go do korzystania z wielu aplikacji jednocześnie.

KnockON to prosta, ale jednocześnie niezwykle przydatna funkcja. Pozwala ona bowiem na uruchomienie lub wygaszenie urządzenia poprzez dwukrotne stuknięcie w jego ekran, które nie zajmie nam nawet sekundy.

LG G Pad 8.3 2

Jak widać tablet LG G Pad 8.3 robi wszystko, by uprzyjemnić nam korzystanie z niego poprzez wiele przydatnych funkcji. Do tego działa niezwykle precyzyjnie, oferując odpowiednią wydajność, solidną baterię i duży ekran o wysokiej rozdzielczości.

Tablet LG G Pad 8.3 będzie dostępny na polskim rynku od listopada w kolorze czarnym lub białym, a jego cena to 1350 zł. W zestawie będzie także stylowe etui.

blog comments powered by Disqus
LG G Pad 8.3 - ciekawy tablet od LG debiutuje na naszym rynku