PODPOWIEDZI:

ASUS na PGA 2013 - garść informacji

ASUS na PGA 2013 - garść informacji

Najbliższy weekend będzie wymarzonym czasem dla fanów gier komputerowych i sprzętu gamingowego. Od 18 do 20 Października potrwają targi Poznań Game Arena, podobnie jak rok temu firma Asus przygotowała sporo atrakcji dla zwiedzających. Nie zabraknie konkursów, turniejów i możliwości przetestowania na własnej skórze najnowszych sprzętów Republic of Gamers.

ASUS na PGA 2013

Zmierz się z najlepszymi W trakcie dni otwartych dla szerokiej publiczności w strefie firmy ASUS będą odbywały się turnieje gier. Do dyspozycji odwiedzających zostanie oddane dziewięć stanowisk i każdy będzie mógł spróbować swoich sił. Największe atrakcje to: Turniej Need For Speed, gdzie uczestnicy zmierzą się z podczas finałowej rozgrywki z Remigiuszem Maciaszkiem, znanym także jako RockAlone2K, towarzyszyć mu będą także Nexos i Sou Shibo, Youtuberzy prowadzący kanały o grach. Odbędzie się on w sobotę ok. 17:00.

Atrakcji będzie pod dostatkiem także ostatniego dnia targów. Na stoisku królowała będzie najnowsza wersja gry FIFA. Uczestnicy z najlepszymi wynikami w finale zmierzą się z zawodowymi piłkarzami pierwszoligowego klubu. Na zwycięzców będą czekały atrakcyjne nagrody m.in. słuchawki ASUS ROG Orion oraz tabley ASUS MeMO Pad HD 7.

ASUS na PGA 2013

Sprawdź jak działają najlepsze

Na stoisku firmy ASUS uczestnicy będą mogli wypróbować najnowsze komputery wyposażone w procesory Intel® Core™ 4-tej generacji – typu All-in-One np. 27-calowy ET2702, gotowe desktopy dedykowane dla graczy m.in. ASUS ROG G30, zestawy złożone z najwydajniejszych kart graficznych i płyt głównych, jak również laptopy z serii G np. G750. Niewątpliwie atrakcją będzie również projekt przygotowany przez doświadczonego polskiego moddera Łukasza Płonkę, który w branży znany jest bardziej jako Malik. Wykorzystał w nim płytę główną ASUS Maximus VI Gene, kartę graficzną ASUS GTX 760 DCU II OC oraz dźwiękową ASUS Xonar Phoebus Solo. Całość utrzymana jest w barwach czerwonych w stylu ROG i chłodzona cieczą.

Odpoczynek w strefie relaksu

Po męczącym zwiedzaniu targów i morderczych konkursach Asus zaprasza do strefy relaksu. ujrzymy w tej strefie urządzania dedykowane do domu i przydatne dla podróżnych. Jedną z atrakcji będzie monitor zasilany USB MB168+ czy kieszonkowy router WL330NUL. Będzie można również sprawdzić jak działa ASUS Transformer AiO, VivoBook X202 i najnowsze tablety MeMO Pad FHD 10.

ASUS na PGA 2013

Co, gdzie, kiedy?

Targi Poznań Game Arena odbędą się w dniach 18-20 października 2013 r., w pawilonach nr 5A, 7, 7A, 8, 14. Pierwszy dzień przewidziany jest dla mediów i biznesu (godziny otwarcia 10.00 – 18.00), natomiast sobota i niedziela dla szerokiej publiczności (godziny otwarcia: sob. 9:00-20:00; nd. 9:00-18:00). Stoisko firmy ASUS będzie znajdowało się w pawilonie 7a.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie: https://www.gamearena.pl/pl/

O firmie ASUS

Firma ASUS jest producentem najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych płyt głównych oraz jedną z trzech firm będących w światowej czołówce pod względem liczby sprzedanych notebooków. ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszegodomu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony. Firma ASUS zdobyła w 2012 roku 4168 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 12500 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2012 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.

www.asus.pl

O ASUS ROG

ASUS Republic of Gamers powstał w 2006 r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie graczy i entuzjastów na wydajny sprzęt. Od samego początku ROG był marką znaną z wysokiej jakości produktów, zaangażowania w wydarzenia związane z grami i przetaktowywaniem, takie jak QuakeCon, BlizzCon i Dreamhack. Przez ostatnie pięć lat za pomocą sprzętu marki ROG pobito wiele rekordów. Media na całym świecie przyznały jej ponad 1 800 nagród. Linia produktów ROG to płyty główne, karty graficzne, notebooki, komputery stacjonarne, myszki i rozwiązania audio stworzone z myślą o graczach i entuzjastach dużych osiągów. Więcej informacji na temat ROG można znaleźć na stroniehttps:// rog.asus.com.

blog comments powered by Disqus
ASUS na PGA 2013 - garść informacji