PODPOWIEDZI:

G-SYNC - nowa technologia od nVidii, która spodoba się graczom

G-SYNC - nowa technologia od nVidii, która spodoba się graczom

Pożegnaj się z rwaniami, opóźnieniami czy wszelkimi zacięciami w wyświetlaniu obrazu! Nowa technologia G-SYNC od firmy nvidia, która dziś miała swą premierę, sprawi, że karta graficzna będzie idealnie zsynchronizowana z monitorem. W wirtualnej rywalizacji każda sekunda ma znaczenie, a od teraz, żadnej nie stracimy.

Technologia G-SYNC to przede wszystkim niezwykła płynność obrazu i błyskawiczny czas reakcji. Jest to duży krok na rynku technologii wyświetlania.

Nowa technologia nVidii, po wielu latach przygotowań, wreszcie jest do naszej dyspozycji. Głównym jej mechanizmem jest idealna synchronizacja częstotliwości odświeżania monitora z prędkością renderowania karty graficznej. Dzięki temu nasza rozgrywka będzie o wiele bardziej płynniejsza i pozbawiona jakichkolwiek opóźnień.

G-SYNC

Innowacyjna technologia G-SYNC eliminuje kompromis pomiędzy płynnością a dokładnością. Od teraz obie te cechy będą zawsze przy naszej wirtualnej zabawie. Dzięki G-SYNC karta graficzna jest doskonale zsynchronizowana z monitorem, bez względu na ilość wyświetlanych klatek, sprawiając że gry komputerowe będą nas zachwycały swoją płynnością.

Technologia G-SYNC wykorzystuje zaawansowany moduł G-SYNC zaprojektowany przez firmę NVIDIA. Element ten, montowany w monitorach do gier, idealnie gra w parze ze sprzętem i oprogramowaniem zaimplementowanym w kartach graficznych opartych na popularnej architekturze Kepler.

Warto zaznaczyć, że twórcy gier są wręcz zachwyceni nową technologią i zgodnie twierdzą, że razem z nią ich nowe dzieła będą świetnie wyglądały.

blog comments powered by Disqus
G-SYNC - nowa technologia od nVidii, która spodoba się graczom