PODPOWIEDZI:

Czy to jeszcze mysz? A może już chomik? Genius przedstawia Energy Mouse

Czy to jeszcze mysz? A może już chomik? Genius przedstawia Energy Mouse

Firma Genius prezentuje myszkę, która jako pierwsza na świecie łączy w sobie cechy kontrolera oraz banku energii. Dzięki solidnemu zapasowi energii, 2700 mAh bez problemu naładujemy każdy smartfon. Ułatwi nam to dołączony do zestawu kabel z wtykiem USB, oraz porty w samej myszce.

Wbudowany akumulator pozwala na doładowanie baterii dowolnego smartfonu lub tabletu. Urządzenia podłącza się do portu USB myszki za pomocą dołączonego do zestawu kabla.

 Energy Mouse

W czasie ładowania urządzeń możemy bezpiecznie korzystać z myszki, moc jest podzielona w taki sposób że myszka posiada osobne zasilanie rezerwowe. Również w przypadku całkowitego rozładowania power banku mysz będzie działać dalej. Pojedyncze ładowanie powinno zasilać myszkę nawet przez 18 miesięcy.

O poziomie naładowania baterii informują 4 diody umieszczone w górnej części obudowy.

 Energy Mouse

Energy Mouse wyposażona została w 4 przyciski, w tym jeden służący do aktywacji trybu powerbanku oraz rolkę ułatwiającą przeglądanie dokumentów.

Obudowa myszki skrywa także porty USB i micro USB, służą do ładowania samego power banku i dalszej dystrybucji mocy.

Mysz została zaprojektowana tak, aby wygodnie mogły korzystać z niej zarówno osoby prawo, jak i leworęczne. Aby zapewnić użytkownikowi lepszy uchwyt, część obudowy pokryta została gumą.

 Energy Mouse

Energy Mouse będzie dostępna w sklepach na terenie całej Polski w sugerowanej cenie detalicznej 99 PLN brutto. Sprzęt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

O marce Genius

Genius to przede wszystkim wysokiej jakości akcesoria komputerowe i urządzenia cyfrowe. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji na stronie: www.genius-polska.pl

blog comments powered by Disqus
Czy to jeszcze mysz? A może już chomik? Genius przedstawia Energy Mouse