PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Trymery do brody do 300 zł |TOP 5|

Mio Moov V780 zwycięzca konkursu iF Design Award

Mio Moov V780 zwycięzca konkursu iF Design Award

MIO ogłosiła premierę nowej nawigacji GPS Mio Moov V780. Jest to uniwersalne urządzenie przeznaczone do rozrywki, korzystania z Internetu oraz nawigacji. Wyjątkowe połączenie trzech funkcjonalności wpisuje się w dzisiejszy styl życia użytkowników telefonów komórkowych.

Mio Moov V780

Mio Moov V780 zapewnienia wysokiej jakości nawigację, rozrywkę oraz możliwość korzystania z Internetu. To wszystko dzięki: 7’’ płaskiemu szerokiemu ekranowi, wielokrotnie nagradzanemu oprogramowaniu nawigacyjnemu Mio Spirit, możliwościom multimedialnym HD, oraz tunerowi telewizji cyfrowej. Wyjątkowe połączenie trzech funkcjonalności wpisuje się w dzisiejszy styl życia użytkowników telefonów komórkowych.

Mio Moov V780

W szybko poruszającym się świecie, dobrze jest być w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, a także z biurem. Moov V780 daje użytkownikom narzędzia do komunikacji wszędzie bez względu na aktualne miejsce pobytu. Możliwość surfowania po stronach internetowych oraz prowadzenia korespondencji dzięki bezprzewodowemu Internetowi, 3G, WiMax, daje użytkownikowi Moov V780 wolność w komunikowaniu się.

Mio Moov V780

Bez względu na to, czy jedziesz na wakacje czy też pokonujesz codzienną drogę do pracy, Moov V780 został zaprojektowany tak aby dostarczyć użytkownikom najlepszych wrażeń. Zintegrowany tuner telewizji cyfrowej pozwala na oglądanie telewizji, podczas gdy wysokiej jakości wyświetlacz i głośniki pomagają użytkownikom „zanurzyć” się w piękno zdjęć i odtwarzanych filmów oraz muzyki. Połączenie V780 z właściwą telewizją umożliwia oglądanie wysokiej rozdzielczości filmów i video na jeszcze większym ekranie.

Mio Moov V780

Użytkownicy aby znaleźć użyteczne miejsca (POI) nie będą musieli sięgać po mapę lub łączyć się z Internetem. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz inteligentnej funkcji wyszukiwania użytecznych miejsc (POI) Spirit jest wszystkim, czego potrzebuje użytkownik, aby dotrzeć do celu.

Mio Moov V780

blog comments powered by Disqus
Mio Moov V780 zwycięzca konkursu iF Design Award