PODPOWIEDZI:

Nokia Lumia 1320 - nowy przystępny cenowo smartfon z wieloma zaletami

Nokia Lumia 1320 - nowy przystępny cenowo smartfon z wieloma zaletami

Rodzina smartfonów Lumia od fińskiego producenta Nokia, poszerza się o kolejne modele. Jednym z nich jest Nokia Lumia 1320. Urządzenie ma być niedrogie i funkcjonalne, a także posiadać sporo nowości. Dowiedzmy się zatem więcej o nowym telefonie i zapewnieniach jego producenta.

Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach dobry smartfon ma być czymś dużo więcej niż urządzeniem do dzwonienia. Wiele osób kładzie duży nacisk na aparat fotograficzny w swoim telefonie. Na tej płaszczyźnie nowa Lumia nie zawodzi. Zastosowano w niej bowiem rozwiązanie Nokia Camera, które wprowadza najpopularniejsze tryby fotografowania — Pro, Smart i wideo — w ramach jednej, idealnie zintegrowanej funkcji robienia zdjęć. Przeglądanie zrobionych zdjęć na 6-calowym ekranie wysokiej jakości (LCD IPS 1280x720) to prawdziwa przyjemność.

Aplikacje i funkcje telefonu Nokia Lumia 1320 sprzyjają rozrywce. Mamy tu takie narzędzia jak Xbox, Flipboard czy filmowa wypożyczalnia Netflix. Bezpłatny dysk SkyDrive daje nam natomiast 7 GB pojemności.

Nokia Lumia 1320

Dla fanów muzyki też coś się znajdzie. Mamy bowiem nieograniczoną transmisję strumieniową bezpłatnej muzyki bez reklam z usługi Nokia Muzyka.

Potrzebujecie szybko i sprawnie dostać się do celu? Pakiet usług nawigacyjnych i map HERE Drive, HERE Maps oraz HERE Transit, który można ściągnąć ze sklepu, zadba o to.

Warto również wspomnieć, że 6-calowy ekran nowego smartfona Nokii jest bardzo czuły i precyzyjny.

Nokia Lumia 1320 pojawi się na naszym rynku w najbliższych tygodniach. Jej cena została ustalona na 1499 zł.

blog comments powered by Disqus
Nokia Lumia 1320 - nowy przystępny cenowo smartfon z wieloma zaletami