PODPOWIEDZI:
- 600 zł Cash back na pralki Samsung w sklepie RTV Euro AGD

Jak się dobrze bawić? To proste! Jest Sharp - jest impreza

Jak się dobrze bawić? To proste! Jest Sharp - jest impreza

Na rynek trafiły własnie dwa nowe zestawy mikro Hi-Fi stereo - modele XL-HF202 i XL-HF302. Pełne wsparcie dla iPhonów serii 5 i zastosowanie technologii Bluetooth to główne zalety tych nowości. Dzięki technologii NFC łączenie się z urządzeniami mobilnymi będzie jeszcze prostsze.Do rozkręcenia imprezy wystarczy już tylko smartfon lub tablet, wszystko dzięki urządzeniom Sharp.

Modele XL-HF202 i XL-HF302 wyposażono w technologię NFC (Near Field Communication), dzięki której dostęp do nagrań jest możliwy poprzez przyłożenie urządzenia mobilnego do etykiety NFC. Nie trzeba nawet podchodzić do zestawu Hi-Fi, by móc uruchomić bezprzewodowe odtwarzanie muzyki. Wystarczy umocować etykietę NFC w odległości do 10 m od urządzenia. Bezproblemowe połączenie pomiędzy smartfonem, czy tabletem a wieżą nastąpi po zbliżeniu do etykiety.

Jednak nowe modele są także kompatybilne z urządzeniami nie wspierającymi standardu NFC. Wtedy komunikacja przebiega za pomocą portu USB, bądź Bluetooth.

Dobra informacja dla posiadaczy iPadów, otrzymują specjalną podstawkę pod tablet. W urządzeniu znajduje się również stacja dokująca dedykowana do złącza Lightening (iPhone 5), dzięki czemu użytkownicy najnowszych iPhonów i iPodów mogą jednocześnie odtwarzać muzykę w wysokiej jakości i ładować swoje urządzenia.

Sharp

Modele XL-HF202 i XL-HF302 obsługują pliki w formatach MP3/WMA/AAC zapisane w pamięciach USB, na płytach CD i CD-MP3 lub innych urządzeniach zewnętrznych. Firma Sharp zainstalowała w swoich mikrowieżach również tuner RDS FM, dzięki któremu możliwe jest wyszukiwanie, zapisywanie oraz słuchanie stacji radiowych.

Urządzenia wyposażono w mocny, cyfrowy wzmacniacz 2 x 50W RMS i solidne, 2-drożne głośniki, wyposażone w zakręcane terminale głośnikowe, odpowiadają za wysoką jakość odtwarzanego dźwięku.

Dźwięk wzbogacony o niskie tony zapewniają specjalny kanał rezonansowy bassreflex. Kolumny modelu XL-HF302 wyposażono w przetworniki niskotonowe o średnicy 13 cm oraz solidną konstrukcję ścianki frontowej wykonanej z materiału MDF, takiego samego z którego tworzy się najlepsze kolumny głośnikowe Hi-Fi.

Oba zestawy Hi-Fi to ponadczasowa stylistyka, metaliczne wykończenie, czyste linie i małe wymiary. Nowa linia audio Sharp dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych - model XL-HF202 oferowany jest w kolorze srebrnym (XL-HF202PHS) i czarnym (XL-HF202PHBK), natomiast XL-HF302PHT w kolorze tytanu.

Oba zestawy Hi-Fi to ponadczasowa stylistyka, metaliczne wykończenie, czyste linie i małe wymiary.

blog comments powered by Disqus
Jak się dobrze bawić? To proste! Jest Sharp - jest impreza