PODPOWIEDZI:

Ubierz tablet elegancko - stylowe etui do tabletu

Ubierz tablet elegancko - stylowe etui do tabletu

Do oferty firmy ART trafiły nowe etui na tablety. Model T-18 przeznaczony jest na 7-calowe, a T-19 na 10-calowe urządzenia. Oba łączą w sobie prostotę ze stylową elegancją. Po więcej informacji zapraszamy do artykułu.

Nowe etui firmy art zmieści w swoim wnętrzu sprzęt o wymiarach 21,2x13,2x1,3cm. Model T-19 przeznaczony jest na większe, 10-calowe urządzenia o rozmiarach do 27,7x20x1,3cm.

Najpopularniejsze tablety na rynku, takie jak iPad (również mini), Galaxy Tab czy Nexus będą pasować do nowych etui.

etui ART

Oba futerały wykonane są z materiału imitującego skórę. W środku wykończono je miękką tkaniną, chroniącą tablet przed porysowaniem. Nowe etui są przy tym płaskie i zajmują niewiele miejsca. Skóropodobna powierzchnia zapewnia elegancki wygląd, który jest subtelnie podkreślany przez ledwie widoczne przeszycia.

Etui ART

Przyjemny materiał imitujący skórę oraz miękka tkanina we wnętrzu, zapewnią niesamowity komfort i ochronią tablet znajdujący się w środku. Etui zajmą niewiele miejsca, dzięki temu że są płaskie. Subtelne i prawie niewidoczne przeszycia nadają futerałom eleganckiego wyglądu.

Dostępne są dwie wersje kolorystyczne,brąz i czerń, dotyczy to obu rozmiarów etui. Oba modele objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Nowości marki ART będą dostępne wkrótce, w sklepach na terenie całej Polski. Ich sugerowane ceny detaliczne wynoszą, odpowiednio, 24,90 PLN brutto za model T-18 i 29,90 PLN brutto za wersję T-19.

etui ART

etui ART

O marce ART

ART to dynamicznie rozwijająca się marka, która oferuje szeroki asortyment produktów akcesoryjnych IT, RTV, oświetleniowych i eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Na polskim rynku istnieje od ponad 10 lat. Generalnym dystrybutorem marki ART w Polsce jest firma Multioffice Sp. z o.o. z Krakowa.

Więcej informacji na temat marki ART i jej oferty produktowej można znaleźć pod adresem: www.art-multimedia.pl

blog comments powered by Disqus
Ubierz tablet elegancko - stylowe etui do tabletu