PODPOWIEDZI:

Oto Rival - najnowsza mysz optyczna dla graczy od firmy SteelSeries

Oto Rival - najnowsza mysz optyczna dla graczy od firmy SteelSeries

Firma SteelSeries, znana z produkcji najwyższej jakości akcesoriów dla profesjonalnych graczy zaprezentowała swoją najnowszą myszkę. Nazywa się ona Rival i wyposażona została w zaawansowany sensor optyczny, oraz opatentowane przełączniki o niesamowitej żywotności sięgającej 30 mln kliknięć. Nowością jest także profilowanie myszy, teraz zamiast uniwersalnego kształtu, jak chociażby modele Sensei czy Kana, mysz posiada profilowanie w prawą stronę.

Rival został pokryty materiałem, który zmniejsza pocenie się dłoni, a na jego bokach użyto gumowej warstwy, by zagwarantować pewny chwyt i komfort. Dzięki darmowemu programowaniu SteelSeries Enigne 3, mysz może być dostosowywana do potrzeb użytkownika na wielu poziomach. Od wyboru koloru podświetlenia spośród 16,8 miliona barw, aż do konfiguracji ustawień ExactTech (m.in. CPI czy predykacja ruchu)

Steelseries Rival

Wydajność oraz Precyzja

Zaawansowany sensor optyczny, użyty w SteelSeries Rival, zapewnia dokładny tracking w każdej szybkości. Gracz ma do dyspozycji rozdzielczość aż do 6500 CPI, a maksymalny czas reakcji wynosi 1 ms, w praktyce oznacza to błyskawiczne działanie bez opóźnień.

Sensor zapewnia zerowe przyśpieszenie oraz umożliwia osiągnięcie szybkości 200 cali na sekundę przy przyśpieszeniu 50g.

Profesjonalni gracze przeprowadzili tysiące godzin testów, a efektem ich pracy są przełączniki pod przyciskami, które zaprojektowano z myślą nie tylko o trwałości, lecz także o odpowiedniej reakcji i „czuciu” urządzenia.

Niesamowita wytrzymałość przełączników, wynosząca 30 mln kliknięć pozostawia konkurencyjne myszki daleko w tyle.

Materiał PTFE użyty w modelu Rival zapewnia pewny i gładki ślizg na wszystkich rodzajach podkładek.

Steelseries Rival

Ergonomia i Komfort

Rival oferują nową jakość jeśli chodzi o ergonomię. Firma SteelSeries znana do tej pory z myszek w większości uniwersalnych, stworzyła mysz profilowaną pod prawą dłoń.

Głównymi założeniami podczas projektowania myszy były: komfortowy kształt, gumowe elementy na bokach dla pewniejszego chwytu, materiał zmniejszający pocenie się dłoni, przemyślane rozmieszczenie 6 programowalnych klawiszy.

Maksymalna Personalizacja

Dzięki SteelSeries Engine 3, użytkownicy mogą dostosować mysz Rival do swoich potrzeb –

estetycznych i technicznych. Od zmiany koloru podświetlenia i jego trybu po programowanie

przycisków i makro, a także ustawienia SteelSeries ExactTech:

− SteelSeries ExactAim – pozwala użytkownikowi zwolnić, skupić się i wycelować − SteelSeries ExactSens – kontrola poziomu czułości − SteelSeries ExactAccel – jak szybko mysz przyspieszy z jednego do drugiego punktu

Oprogramowanie jest całkowicie darmowe i każdy może je pobrać ze strony SteelSeriesa. Kilka chwil pozwala na pełną konfigurację urządzenia.

Podczas działania w tle, SteelSeries Engine 3 zużywa niewielką ilość zasobów komputera – CPU oraz RAM. Nie ma więc obaw, że wydajność systemu spadnie. Jeden profil użytkownika może być przechowywany w myszy, natomiast SteelSeries Engine 3 pozwala na stworzenie nieograniczonej liczby profili, przechowywanych na komputerze.

Użytkownicy mogą spersonalizować Rival jeszcze bardziej. Krokiem naprzód jest wykorzystanie gumowej plakietki 3D z napisem, umieszczonej z tyłu myszy. Podczas wysyłki ze oficjalnego sklepu internetowego SteelSeries można wybrać jeden z dwóch tagów „SteelSeries” oraz „Rival”. SteelSeries prowadzi obecnie rozmowy w sprawie partnerstwa z drukarniami 3D, aby umożliwić właścicielom modelu Rival tworzenie własnych napisów.

Optyczna mysz dla graczy SteelSeries Rival jest już dostępna w pre-order w sklepie internetowym SteelSeries w sugerowanej cenie ok. 250 PLN. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://steelseries.com/rival.

O SteelSeries

SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r. SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji można znaleźć na https://steelseries.com.

blog comments powered by Disqus
Oto Rival - najnowsza mysz optyczna dla graczy od firmy SteelSeries