PODPOWIEDZI:

Mocarny "Chińczyk" z Potężną Baterią!

Mocarny "Chińczyk" z Potężną Baterią!

Z miesiąca na miesiąc smartfony stają się coraz potężniejsze, ale producenci nierzadko zapominają o jednym z najważniejszych elementów naszych słuchawek... baterii! Na szczęście pewna firma postanowiła zadbać także o ten element! O to przed wami Gionee M2017!

Producenci prześcigają się w tym kto da nam mocniejszą jednostkę procesora, większy i wyraźniejszy ekran czy będącą w stanie łapać więcej szczegółów optykę. Firmy te, zapominają jednak o... zwiększeniu pojemności naszego akumulatora. Co prawda, problem tak bardzo nie doskwiera w przypadku Chińskich producentów, ale dlaczego mieliby nie tworzyć jeszcze większych ogniw?


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

gionee m2017

Z pewnym pomysłem wyszła naprzeciw nam mało znana marka - Gionee. Urządzenia tego producenta charakteryzują się specyfikacją z mocnej średniej półki, zakrawającej półkę premium. Tego z pewnością nie można odmówić wykonaniu obudowy prezentowanego dziś modelu, Gionee M2017! Smartfon ten prezentuje się nader okazale i przede wszystkim oryginalnie. Nie sposób pomylić go z konkurencją, która jak doskonale wiemy, nie śpi. 

Jarają Cię gadżety z rodem z Chin? Musisz koniecznie rzucić okiem na te produkty!

gionee m2017 #2

Specyfikacja tego urządzenia jest niemalże z najwyższej półki prócz... procesora. Sercem tego urządzenia jest Snapdragon 653, który raczej nie pasuje do urządzenie tej rangi. Co prawda może on konkurować z pierwszymi jednostkami serii Snapdragon 8xx, ale wszyscy wolelibyśmy ujrzeć tutaj Snapdragona 830. Tak się jednak nie stało, ale producent dodał tutaj 6 GB RAM-u, 128/256 GB ROM-u oraz podwójny obiektyw aparatu głównego o rozdzielczości 12 mpix - każdy.

gionee m2017#3

Masz chętkę na obecnie najnowszego flagowca od LG? Co powiesz na tę cenę!

Na części przedniej telefonu ujrzeć możemy kamerkę o rozdzielczości 8 mpix oraz ekran o przekątnej 5.7 - cala o rozdzielczości 1440x2560 pikseli! Wyświetlacz został wytworzony w oparciu o technologię AMOLED, a jego krawędzie zostały zakrzywione. Poniżej ekranu umieszczono czytnik linii papilarnych. Co jeszcze możemy powiedzieć o tym modelu? Oczywiście o baterii!

gionee m2017 real photo


Ekspresy do Kawy

Producent tego modelu nie poszedł na jakikolwiek kompromis i poszedł na całość! W modelu tym gości ogniwo o pojemności aż 7000 mAh! Jak Gionee udało się umieścić tak potężne ogniwo? To proste... są dwa ogniwa o pojemności 3500 mAh każdy. Tym sposobem nasz smartfon będzie w stanie wytrzymać kilka dni standardowego użytkowania! Czy może być jeszcze lepiej? Niestety, ale już nie, gdyż suma za jaką kupimy smartfon może być dla części z nas delikatnie mówiąc... nieosiągalna. Za wersję z 128 GB ROM-u zapłacimy ok. 4500 złotych, zaś za wersję z 256 GB już... ponad 10 tys. złotych! Tak, to nie żart czy błąd! Zastanawiam się kto będzie w stanie dać tyle za ten model? Zapraszam Was do komentowania poniżej oraz na naszym forum. Nie zapomnijcie o pozostawieniu łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Mocarny "Chińczyk" z Potężną Baterią!