Mocarny "Chińczyk" z Potężną Baterią!

Mocarny "Chińczyk" z Potężną Baterią!

Z miesiąca na miesiąc smartfony stają się coraz potężniejsze, ale producenci nierzadko zapominają o jednym z najważniejszych elementów naszych słuchawek... baterii! Na szczęście pewna firma postanowiła zadbać także o ten element! O to przed wami Gionee M2017!

Producenci prześcigają się w tym kto da nam mocniejszą jednostkę procesora, większy i wyraźniejszy ekran czy będącą w stanie łapać więcej szczegółów optykę. Firmy te, zapominają jednak o... zwiększeniu pojemności naszego akumulatora. Co prawda, problem tak bardzo nie doskwiera w przypadku Chińskich producentów, ale dlaczego mieliby nie tworzyć jeszcze większych ogniw?


NAJWIĘKSZE PROMOCJE W SKLEPACH▼

gionee m2017

Z pewnym pomysłem wyszła naprzeciw nam mało znana marka - Gionee. Urządzenia tego producenta charakteryzują się specyfikacją z mocnej średniej półki, zakrawającej półkę premium. Tego z pewnością nie można odmówić wykonaniu obudowy prezentowanego dziś modelu, Gionee M2017! Smartfon ten prezentuje się nader okazale i przede wszystkim oryginalnie. Nie sposób pomylić go z konkurencją, która jak doskonale wiemy, nie śpi. 

Jarają Cię gadżety z rodem z Chin? Musisz koniecznie rzucić okiem na te produkty!

gionee m2017 #2

Specyfikacja tego urządzenia jest niemalże z najwyższej półki prócz... procesora. Sercem tego urządzenia jest Snapdragon 653, który raczej nie pasuje do urządzenie tej rangi. Co prawda może on konkurować z pierwszymi jednostkami serii Snapdragon 8xx, ale wszyscy wolelibyśmy ujrzeć tutaj Snapdragona 830. Tak się jednak nie stało, ale producent dodał tutaj 6 GB RAM-u, 128/256 GB ROM-u oraz podwójny obiektyw aparatu głównego o rozdzielczości 12 mpix - każdy.

gionee m2017#3

Masz chętkę na obecnie najnowszego flagowca od LG? Co powiesz na tę cenę!

Na części przedniej telefonu ujrzeć możemy kamerkę o rozdzielczości 8 mpix oraz ekran o przekątnej 5.7 - cala o rozdzielczości 1440x2560 pikseli! Wyświetlacz został wytworzony w oparciu o technologię AMOLED, a jego krawędzie zostały zakrzywione. Poniżej ekranu umieszczono czytnik linii papilarnych. Co jeszcze możemy powiedzieć o tym modelu? Oczywiście o baterii!

gionee m2017 real photo


Myszki w Promocji

Producent tego modelu nie poszedł na jakikolwiek kompromis i poszedł na całość! W modelu tym gości ogniwo o pojemności aż 7000 mAh! Jak Gionee udało się umieścić tak potężne ogniwo? To proste... są dwa ogniwa o pojemności 3500 mAh każdy. Tym sposobem nasz smartfon będzie w stanie wytrzymać kilka dni standardowego użytkowania! Czy może być jeszcze lepiej? Niestety, ale już nie, gdyż suma za jaką kupimy smartfon może być dla części z nas delikatnie mówiąc... nieosiągalna. Za wersję z 128 GB ROM-u zapłacimy ok. 4500 złotych, zaś za wersję z 256 GB już... ponad 10 tys. złotych! Tak, to nie żart czy błąd! Zastanawiam się kto będzie w stanie dać tyle za ten model? Zapraszam Was do komentowania poniżej oraz na naszym forum. Nie zapomnijcie o pozostawieniu łapki! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more