PODPOWIEDZI:

SteelSeries Siberia Elite - zaawansowane słuchawki dla graczy nowej generacji dostępne w sprzedaży!

SteelSeries Siberia Elite - zaawansowane słuchawki dla graczy nowej generacji dostępne w sprzedaży!

W końcu do sprzedaży trafiły słuchawki oczekiwane przez wielu graczy. SteelSeries Siberia Elite to niesamowity design i najwyższa jakość dźwięku. Posiadaczami tych słuchawek możemy stać się za ok. 850 zł.

Słuchawki w swoim wnętrzu kryją najnowszej generacji firmowe przetworniki SteelSeries, oraz technologię Dolby® dla realistycznego dźwięku przestrzennego 7.1.

SteelSeries Siberia Elite

Duże poduszki słuchawek, wykonane z pianki memory foam, będące znakiem rozpoznawczym serii Siberia, a także dopasowujący się świetnie do każdego użytkownika system amortyzacyjny połączony ze stalowym pałąkiem stanowią o niesamowitym wyglądzie słuchawek. Kolejne zalety Siberii Elite to także podświetlenie, gdzie wybierać możemy w 16,8 mln kolorów. Łatwą i przyjemną konfigurację słuchawek zapewni SteelSeries Engine, tym razem z cyferką 3. Zapewni nowe możliwości konfiguracji wszystkich elementów zestawu.

SteelSeries Siberia Elite

Przyciski wyciszenia mikrofonu i regulacji głośności umieszczone, po raz pierwszy w serii Siberia, na słuchawce (dotąd na przewodzie) mają zapewnić większą kontrolę w czasie rozgrywki. Siberia Elite zostały stworzone z myślą o grze i rozrywce na różnych urządzeniach. Dzięki systemowi wymiennych kabli, słuchawki można podłączyć do PC, Mac®, tabletów i telefonów.

Więcej informacji o SteelSeries Siberia Elite można znaleźć pod adresem

https://steelseries.com/siberiaelite

Zwiastun promujący:


O SteelSeries

SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r. SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji można znaleźć na https:// steelseries.com/pl

blog comments powered by Disqus
SteelSeries Siberia Elite - zaawansowane słuchawki dla graczy nowej generacji dostępne w sprzedaży!