PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Honor 8X - namiastka flagowca

Superpłaski telefon Nokia X3-02 typu „Touch and Type”

Superpłaski telefon Nokia X3-02 typu „Touch and Type”

Nokia pokazała światu nowy model Nokia X3-02. Nowy telefon oprócz płaskiej konstrukcji wyróżnia się jakością dotykowego ekranu oraz pełną, 12-przyciskową klawiaturą telefoniczną. Nowa Nokia umożliwia nawigowanie zarówno za pomocą ekranu dotykowego, jak i klasycznej klawiatury telefonicznej. W sklepach Nokia X3-02 pojawi się w trzecim kwartale br. w cenie 125 Euro.

Nokia X3-02 łączy zalety ekranu dotykowego i klawiatury telefonicznej. Rozwiązanie „Touch and Type” daje możliwość pisania na klawiaturze, co sprawdza się idealnie w przypadku SMS-ów i sieci społecznościowych, wymagających szybkiego i częstego wpisywania tekstu. Z kolei obsługa dotykowa jest bardzo komfortowa podczas korzystania z takich funkcji, jak ustawianie alarmów czy płynne przeglądanie i sterowanie aplikacjami, np. odtwarzaczem muzyki czy grami.

Nokia X3-02

Nokia X3-02 to jeden z najbardziej płaskich telefonów firmy. Jego nowoczesna konstrukcja o grubości 9,6 mm grubości sprawia, że urządzenie łatwo mieści się w torebce lub kieszeni. Model, w obudowie z elementami ze szczotkowanego aluminium, dostępny będzie w pięciu modnych kolorach.

Pomimo niewielkich rozmiarów Nokia X3-02 wyposażona jest w szereg funkcji, takich jak łączność 3G i WLAN, odtwarzacz muzyki i radio FM. Fani fotografii i sieci społecznościowych docenią także aparat o rozdzielczości 5 Mpix z czterokrotnym zoomem cyfrowym, którym można robić zdjęcia i nagrywać video. Pamięć telefonu można rozszerzyć do 16GB. Ponadto dzięki Nokia Messaging użytkownicy mogą odbierać bezpośrednio w telefonie wiadomości e-mail i czatu nie tylko z Ovi Mail, ale i innych ulubionych usług konsumenckich.

blog comments powered by Disqus
Superpłaski telefon Nokia X3-02 typu „Touch and Type”