PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Tabletów od 600 do 800 złotych

HP Slate 7- pierwszy tablet z systemem Android od Hewlett-Packard

HP Slate 7- pierwszy tablet z systemem Android  od Hewlett-Packard

Firma HP zaprezentowała nowy tablet dla użytkowników indywidualnych - HP Slate 7. Urządzenie działa w oparciu o system operacyjny Android Jelly Bean i zapewnia łatwy dostęp do usług Google Mobile. HP Slate 7, jako pierwszy tablet na rynku, został wyposażony w technologię Beats Audio, gwarantującą najwyższą jakość dźwięku. Jego zdecydowaną zaletą jest przystępna cena.

Tablet HP Slate 7 z 7-calowym wyświetlaczem o grubości 17,78 cm i wadze zaledwie 368 gramów jest idealnym urządzeniem dla użytkowników indywidualnych. Za jego wydajność odpowiada procesor ARM Dual Core Cortex-A9 1,6 GHz, natomiast zintegrowana technologia bezprzewodowa umożliwia dostęp do poczty elektronicznej, Internetu i najważniejszych aplikacji. Panel HFFS (High-aperture-ratio Field Fringe Switching) zapewnia szeroki kąt widzenia i duży komfort podczas przeglądania dokumentów, fotografii czy filmów, nawet przy naturalnym świetle.

HP Slate 7 umożliwia korzystanie z wielu usług Google, takich jak: Google Now, Google Search, Gmail, YouTube, Google Drive i Google+ Hangouts (wielostronny czat wideo). Ponadto oferuje dostęp do aplikacji i treści cyfrowych za pośrednictwem serwisu Google Play.

1

HP Slate 7 jest wyposażony w dwie kamery, które można wykorzystać do robienia zdjęć, nagrywania filmów i uczestniczenia w wideokonferencjach: jedną z tyłu, o rozdzielczości 3 megapikseli, i drugą, VGA, z przodu. Tablet dostępny jest w kolorze srebrnym i czerwonym, natomiast jego rama została wykonana ze stali nierdzewnej.

Dzięki technologii HP ePrint użytkownik może łatwo drukować potrzebne materiały nie tylko w domu, ale również w podróży. HP Slate 7 wyposażony jest również w pakiet aplikacji HP - od narzędzi biurowych po atrakcyjne gry oraz w mikroport USB ułatwiający transfer plików.

2

Dodatkowo w pełnym wykorzystaniu możliwości tabletu HP Slate 7 pomogą klientom proste, łatwo dostępne narzędzia oraz pomoc techniczna. Oprócz tradycyjnego wsparcia telefonicznego i online HP oferuje rozszerzenie i przedłużenie standardowej ograniczonej gwarancji na produkt w ramach usługi HP Care Pack. Klient może lepiej ochronić swoje urządzenie, wykupując dwuletni pakiet HP CarePack za 29 EUR lub HP CarePack z ubezpieczeniem od przypadkowych uszkodzeń (Accidental Damage Protection – ADP) również na dwa lata za 49 EUR.

Ceny i dostępność

Sugerowana cena tabletu HP Slate 7 to 149 EUR. Urządzenie będzie dostępne w Polsce w lipcu 2013 r.

3

blog comments powered by Disqus
HP Slate 7- pierwszy tablet z systemem Android od Hewlett-Packard
Autor: Łukasz