PODPOWIEDZI:

Harman Kardon SB26 - soundbar idealny pod telewizor

Harman Kardon SB26 - soundbar idealny pod telewizor

Jeżeli nie jesteście zadowoleni z jakości dźwięku swojego telewizora, to pomyślcie o zakupie odpowiedniego soundbara. Modelem godnym uwagi jest Harman Kardon SB26, który oprócz świetnego dźwięku, oferuje stylowy i elegancki design.

Soundbary to urządzenia, które zyskują coraz to większą popularność. Oferują zazwyczaj ładny design i są bardzo wszechstronne. Nie inaczej jest z modelem Harman Kardon SB26, który właśnie wchodzi na rynek.

Harman Kardon SB26

Harman Kardon SB26 dedykowany jest telewizorom, których głośniki nas nie zadowalają, ale urządzenie to może także pracować w parze z innym sprzętem. Chodzi tu bowiem o każde cyfrowe źródło dźwięku. Soundbar połączy się bezprzewodowo na przykład ze smartfonem, tabletem i komputerem, zarówno pracującym na Androidzie jak i IOS. Jest to duża zaleta tego modelu.

Warto również wspomnieć o ciekawej technologii Harman TrueStream, która zapewnia najlepsze możliwe wrażenia z odsłuchu via Bluetooth. Mało kabli, a dużo pozytywnych odczuć względem jakości dźwięku.

Harman Kardon SB26 2

Jeżeli chodzi o specyfikacje, to mamy tu 100 watowy subwoofer o średnicy 250 mm, cztery woofery o średnicy 89 mm każdy, dwie 25 mm kopułki przetworników wysokotonowych, a także dwukanałowy wzmacniacz. Warto dodać, że soundbar Harman Kardon SB26 połączymy z telewizorem za pomocą kabla HDMI.

Sugerowana cena Harman Kardon SB26 to 2499 zł.

blog comments powered by Disqus
Harman Kardon SB26 - soundbar idealny pod telewizor