PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Energooszczędnych pralek z klasą energetyczną A+++

myPhone 2050 handy – telefon nie tylko dla seniora

myPhone 2050 handy – telefon nie tylko dla seniora

myPhone 2050 handy to już czwarty przedstawiciel serii myPhone Simple Life - telefonów prostych w obsłudze i przyjaznych dla użytkownika. Jednocześnie pierwszy, obsługujący dwie karty SIM bez konieczności przełączania, czy przelogowywania.

myPhone 2050 handy to alternatywa dla osób, które nie mogą odnaleźć się w gąszczu funkcji i ustawień spotykanym w nowoczesnych smartfonach. Najnowsza propozycja firmy myPhone doskonale uzupełnia rynkową lukę na telefony o podstawowej funkcjonalności. Seria myPhone SIMPLE LIFE to nie tylko telefony dla seniorów, ale również telefony dla każdego.

myPhone 2050 handy

myPhone 2050 handy zainteresuje przede wszystkim osoby szukające telefonu do dzwonienia. Jednak nie zabrakło w nim dodatkowych funkcjonalności. W urządzeniu znajduje się radio FM, dyktafon oraz odtwarzacze plików audio i video, których funkcjonalność zwiększa złącze kart pamięci popularnego standardu micro SD. Telefon posiada prosty aparat fotograficzny z kamerą video, będący novum w tej kategorii telefonów. Wykonuje zdjęcia wystarczające na potrzeby wiadomości MMS. Funkcjonalność myPhone 2050 handy uzupełniają: kalendarz, terminarz, alarm z możliwością ustawienia 5 różnych pozycji, kalkulator i latarka diodowa.

Jednym z podstawowych atrybutów myPhone 2050 handy jest klawiatura, złożona z dużych, czytelnie opisanych klawiszy. Z jej pomocą dużo łatwiej niż w popularnych telefonach można wybrać potrzebny numer, napisać SMS-a, czy dodać nowy kontakt. Obudowa wykonana została z wysokiej jakości tworzyw sztucznych w kolorach czarnym, czerwonym i perlistym szarym.

Telefon wyposażony został w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,8 cala.

myPhone 2050 handy

myPhone 2050 handy to pierwszy aparat z serii myPhone Simple Life, pozwalający na używanie dwóch kart SIM jednocześnie. Użytkownik po wprowadzeniu numeru wybiera za pomocą jednego z dwóch klawiszy, za pomocą której karty SIM inicjuje połączenie. Dual SIM to rozwiązanie bardzo ekonomiczne. Umożliwia korzystanie z promocyjnych tanich rozmów proponowanych przez operatorów sieci pre-paid, będąc dostępnym pod drugim stałym numerem telefonu. Dual SIM pozwala również na wykorzystanie jednego telefonu do obsługi dwóch numerów, np. służbowego i prywatnego.

Model 2050 handy zasilany jest za pomocą baterii litowo-jonowej o dużej pojemności 1500mAh. Przy skromnym zapotrzebowaniu na energię ze strony urządzenia pozwala ona na przeprowadzenie do 7 godzin rozmów oraz na ok. 20 dni działania telefonu w stanie czuwania.

Sugerowana cena detaliczna myPhone 2050 handy – 249 złotych.

blog comments powered by Disqus
myPhone 2050 handy – telefon nie tylko dla seniora