PODPOWIEDZI:

Już od jutra iPad Air w ofercie Orange!

Już od jutra iPad Air w ofercie Orange!

Jedno z najnowszych dzieł firmy Apple - iPad Air - już od jutra będzie dostępny w ofercie Orange. Będzie kilka wersji do wyboru (różniących się pojemnością), a atrakcyjnym dodatkiem do urządzenia jest szybki, mobilny internet od Orange.

iPad Air to bez wątpienia świetny tablet o wielu zaletach. Pierwsze co rzuca się w oczy to lekkość i smukłość obudowy. Tablet jest naprawdę bardzo poręczny i mobilny. Drugą ważną zaletą jest wysokiej jakości 9,7-calowy wyświetlacz Retina. Korzystanie z multimediów na takim wyświetlaczu to sama przyjemność.

Warto też zaznaczyć, że iPad Air to urządzenie bardzo wydajne. Odpowiada za to między innymi procesor Apple A7 o 64-bitowej architekturze, który dodatkowo jest energooszczędny. Interfejs Wi-Fi jest w nowym tablecie bardzo szybki. Urządzenie obsługuje także technologie szybkiego mobilnego internetu dostępne w Orange, czyli np. UMTS, HSPA, HSPA +DC oraz LTE. Systemem operacyjnym jest natomiast iOS 7, który zaoferuje nam wiele przydatnych i innowacyjnych funkcji.

iPad Air

iPad Air będzie w sprzedaży 1 listopada w ofercie e-sklepu na stronie www.orange.pl, a 2 listopada w wybranych salonach Orange.

Warto dodać, że w najbliższym czasie w ofercie Orange pojawi się kolejne urządzenie od Apple - nowy iPad mini z wyświetlaczem Retina.

blog comments powered by Disqus
Już od jutra iPad Air w ofercie Orange!