PODPOWIEDZI:

MODECOM FreeTAB 9000 IPS IC - niedrogi tablet z wydajnym procesorem

MODECOM FreeTAB 9000 IPS IC - niedrogi tablet z wydajnym procesorem

MODECOM FreeTAB 9000 IPS IC to nowy tablet na rynku, który cechuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Posiada między innymi wydajny procesor Intel Atom Z2580 czy 8,9-calowy wyświetlacz IPS Full HD.

Na rynek wchodzi właśnie tablet Intel Atom Z2580. Ma to być kolejny model, który będzie oferował spore możliwości i wysoką wydajność za niewielkie pieniądze. W jego specyfikacji możemy zwrócić uwagę na bardzo wydajny procesor Intel Atom Z2580. Dzięki niemu urządzenie jest niezwykle multimedialne.

Współpraca firm Modecom i Intel niesie także inne korzyści. Dzięki zastosowanej w tablecie technologii Intel Hyper-Threading, każdy rdzeń procesora może przetwarzać dwa wątki w tym samym czasie. Optymalizacja wydajności urządzenia stoi więc na najwyższym poziomie.

MODECOM FreeTAB 9000 IPS IC

Inną zaletą omawianego modelu jest jego wyświetlacz. Ma on 8,9 cala i został wykonany w technologii IPS. Co ważne, jest on Full HD (1920 x 1200 pikseli). Inne ważne cechy to miedzy innymi: 2GB najnowszej generacji pamięci typu LPDDR2, moduły Wi-Fi oraz Bluetooth, dwa aparaty fotograficzne o rozdzielczości 5Mpix (tył) i 2Mpix (przód), 16GB wewnętrznej pamięci Flash, czytnik kart pamięci z obsługą układów microSD/SDHC do 32GB czy 1 x port microUSB (OTG + HOST).

Jak widać specyfikacja urządzenia jest bardzo ciekawa. Cena tabletu MODECOM FreeTAB 9000 IPS IC to 799 zł/brutto. Gwarancja to natomiast 24 miesiące.

blog comments powered by Disqus
MODECOM FreeTAB 9000 IPS IC - niedrogi tablet z wydajnym procesorem