PODPOWIEDZI:

Nowość w serii Dobra Gra - GTR Evolution

Nowość w serii Dobra Gra - GTR Evolution

Ceniona przez graczy seria Dobra Gra powiększa się o kolejny tytuł. Tym razem jest to GTR Evolution. Gra ta jest spełnieniem marzeń dla każdego fana wyścigów samochodów sportowych. Gra debiutuje na rynku już dziś w cenie 19,90 zł na platformę PC.

Kolejna nowość z serii Dobra Gra w dniu dzisiejszym pojawiła się na rynku. GTR Evolution to raj dla fanów wyścigów samochodowych oraz niesamowita okazja, aby wypróbować swoje umiejętności na legendarnych torach wyścigowych świata jak np. Macau, Monza czy Nurburgring – słynący z zakrętów, na których producenci samochodów testują prototypy.

GTR Evolution

Za GTR Evolution odpowiedzialne jest studio SimBin, które znane jest też z takich produkcji jak GTR 2: FIA czy GT Legends. Wspomniane pozycje są docenianymi wśród graczy symulatorami wyścigów, które cieszą się ogromną popularnością. W najnowszej produkcji tego studia – GTR Evolution - gracze mają okazję ścigać się z jednymi z najlepszych samochodów z kategorii GT i WCTT. Do dyspozycji mają 49 samochodów w 12 klasach, m.in. Audi R8 GT, Aston Martin czy Marcos Marcorelly GTC. Całość pasjonującej rozgrywki uzupełnia szeroki zakres możliwości tuningowania aut. W GTR Evolution dostępny jest także tryb dla wielu graczy.

GTR Evolution

„Dobra Gra” to seria wydawnicza Techlandu, która łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z interesującymi dodatkami. Wydania pojawiają się także jako zestawy kultowych serii.

Dostępna jest także strona serii - www.dobragra.techland.pl , na której fani znajdą wszelkie informacje dotyczące gier w niej zawartych, a także dodatki do ściągnięcia oraz materiały wideo. Więcej informacji też na fanpage https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

GTR Evolution z serii „Dobra Gra” jest dostępne w cenie 19,90 zł na platformę PC

blog comments powered by Disqus
Nowość w serii Dobra Gra - GTR Evolution