PODPOWIEDZI:

Cdp.pl i Weekend Niepodległości! - wielka promocja.

Cdp.pl i Weekend Niepodległości! - wielka promocja.

Nadchodzący długi weekend to świetny czas na wyjątkowe promocje. Z okazji Dnia NIepodległości CDP.PL przecenia wiele znakomitych gier, filmów, e-booków, e-komiksów i audiobooków!

Pod hasłem Weekend Niepodległości przecenionych zostało ponad 150 cyfrowych multimediów we wszystkich kategoriach. Wśród gier można znaleźć miedzy innymi takie tytuły jak Wiedźmin 2: Zabójcy królów za 19,99 zł, Call of Juarez Gunslinger za 24,99 zł czy Anomaly 2 za 21,99 zł - pełna oferta gier dostępna na https://cdp.pl/t/kategoria/dzien-niepodleglosci-gry.

Dla fanów polskiego kina przygotowano 30% zniżkę na m.in. Układ Zamknięty (19,99), Lęk wysokości (10,49), Dzień Świra (6,99) czy Jesteś bogiem (13,99) - pełna oferta na https://cdp.pl/t/kategoria/dzien-niepodleglosci-filmy.

cdp.pl

Wydawca pamiętał również o fanach książek, zarówno tych do czytania jak i słuchania, oraz komiksów w wersjach cyfrowych. E-booki Olgi Tokarczuk, Joanny Chmielewskiej, Edwarda Niziurskiego i innych polskich autorów zostały przecenione o 50%, tak samo jak i e-komiksy z przygodami Hansa Klossa - oferta promocyjna na e-booki znajduje się pod linkiem https://cdp.pl/t/kategoria/dzien-niepodleglosci-ebooki, natomiast wszystkie e-komiksy można obejrzeć na https://cdp.pl/t/kategoria/dzien-niepodleglosci-komiksy. Wśród audiobooków znaleźć można "Koniec Świata w Breslau" Krajewskiego, "Skrzydlata trumna" Marcina Wrońskiego czy "Sprawa Niny S." Marii Nurowskiej tańsze o 40% - https://cdp.pl/t/kategoria/dzien-niepodleglosci-audiobooki

Wyjątkowa promocja zakończy się w poniedziałek, 11 listopada.

blog comments powered by Disqus
Cdp.pl i Weekend Niepodległości! - wielka promocja.