PODPOWIEDZI:

Nowość w planie wydawniczym Techlandu - Zumba World Party

Nowość w planie wydawniczym Techlandu - Zumba World Party

Już niebawem, 28 listopada do sklepów trafi najświeższa odsłona gier marki Zumba. Jest to efekt współpracy Techlandu z oficjalnym partnerem 505 Games. Zumba World Party dostępna będzie na Xbox 360 z Kinectem, w cenie 179,90 zł.

Zumba World Party to nie tylko świetna zabawa i taneczne ćwiczenia do najnowszych hitów roku 2013, takich wykonawców jak Lady Gaga, Pitbull, Daddy Yankee, Marc Anthony i wielu innych. Zumba to także świetny sposób, aby lekko i przyjemnie kształtować wymarzoną sylwetkę z prawdziwymi trenerami fitnessu, którzy znani są na całym świecie.

Zumba World Party

Emocjonujące przygody i podróż do siedmiu różnych zakątków świata jak np. egzotyczne Hawaje, gorąca Brazylia czy zróżnicowana kulturowo Europa, to wszystko czeka w nowej edycji gry. Czternastu światowej klasy instruktorów zabierze nas na ponad 45 zajęć tanecznych, w rytmach salsy, hip-hopu, capoeiry, calypso, cumbii czy girl funky. Zumba World Party wyróżnia się niezwykle szczegółową grafiką. Całość przedstawiona jest w realny sposób – nasi trenerzy nie są animowanymi postaciami, tylko prawdziwymi osobami, które poprzez swój wysiłek jeszcze bardziej motywują nas do działania.

Zumba World Party

Ćwiczenie z Zumba World Party to efektywnawalka o wymarzoną sylwetkę, wspaniałe samopoczucie, a także praca nad poprawieniem sprawności i świadomości własnego ciała. Układy taneczne wprawiają nasze ciała w ruch.Wspomoże w utrzymaniu równowagi i stabilizacji sylwetki, kształtując mięśnie, które spełniają nasze marzenie o perfekcyjnej figurze.

„Bardzo cieszymy się, że możemy wprowadzić kolejny produkt Zumba® na polski rynek. Jak do tej pory sama zumba, jako aktywność fizyczna, a także gry marki Zumba® cieszą się nieustającą, dużą popularnością. Wierzymy, że kolejny produkt tej marki również przypadnie do gustu fanom tego stylu. Zwłaszcza, że nowa edycja jest jeszcze ciekawsza i lepiej dopracowana od poprzedniej.” – tłumaczy Anna Jasińska, Brand Manager Wydawnictwa Techland. – „Połączenie elementów fitness z tańcami latynoamerykańskimi okazuje się być świetnym sposobem na dobre samopoczucie oraz wspaniałą sylwetkę. Ćwiczenia razem z Zumba World Party to prawdziwy festiwal endorfin dla naszego ciała.” - dodaje.

Zumba World Party

Zumba® World Party, zapewni nam wyczerpujący i efektywny trening z prawdziwymi instruktorami takimi jak: Beto, Gina Grant czy Kass Martin. Ćwiczenia są proste i intuicyjne. Można je dobierać z ponad 45 zróżnicowanych zajęć, które są do dyspozycji lub stworzyć własny program treningowy. Zumba® przewiduje zabawę zarówno dla początkujących (nauka kroków), jak i dla zaawansowanych. W trakcie rozgrywki dowiadujemy się ile kalorii spalamy, w jakim stopniu realizujemy nasze założenia treningowe oraz które elementy wymagają jeszcze poprawy.

Więcej informacji o Zumba® World Party znajduje się na fanpage Techland Wydawnictwo.

Zumba® World Party będzie dostępna na rynku już 28 listopada, na platformę Xbox 360 z Kinectem, w cenie 179,90 zł.

blog comments powered by Disqus
Nowość w planie wydawniczym Techlandu - Zumba World Party