PODPOWIEDZI:

ART AZ-70W-3 - mały zasilacz o wielkich możliwościach

ART AZ-70W-3 - mały zasilacz o wielkich możliwościach

Zasilacz wielofunkcyjny ART AZ-70W-3 to jedno z najmniejszych tego typu urządzeń dostępnych na rynku. Wielkie możliwości w połączeniu z niedużym rozmiarem czynią z niego ciekawy gadżet.

Dzięki wadze zaledwie 58 gram zasilacz samochodowy ART AZ-70W-3 korzysta z gniazda zapalniczki. Wyposażono go w port USB, który pracuje w dwóch trybach o różnym natężeniu prądu (do wyboru 1 lub 2A). Dzięki temu, ART AZ- 70W-3 naładuje każde urządzenie mobilne, niezależnie od tego czy jest to telefon komórkowy, tablet, czy też kamera wideo lub odtwarzacz MP3.

Do zestawu dołączonych jest aż 8 końcówek, służących do zasilania laptopów. Za pomocą zasilacza ART AZ-70W-3 można naładować notebooki takich marek, jak: Acer, ASUS, Dell, HP, Samsung czy Toshiba.

ART AZ-70W-3

W przypadku ładowania komputerów osobistych, użytkownik może wybierać pomiędzy napięciem 15-17V lub 18-21V. Aktualny tryb pracy wskazuje dioda LED.

Przy pomocy zasilacza ART AZ-70W-3 naładujemy nawet dwa urządzenie na raz. Pozwala to efektywniej korzystać z gniazda zapalniczki w samochodzie. Procesem ładowania zarządza mikroprocesor, który automatycznie dobiera parametry, by zapewnić bezpieczną pracę. Zasilacz posiada zabezpieczenia termiczne, napięciowe i prądowe. Zapobiega także przeładowaniu podłączonej baterii.

ART AZ-70W-3

Zasilacz ART AZ-70W-3 jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta i jest dostępny w sklepach na terenie całej Polski, w cenie około 80 złotych. Niebawem w sprzedaży pojawi się także mocniejsza, 90-watowa wersja, oznaczona jako AZ-90W-3. Jej cena nie jest jeszcze znana.

Oto film prezentujący możliwości urządzenia:


blog comments powered by Disqus
ART AZ-70W-3 - mały zasilacz o wielkich możliwościach