PODPOWIEDZI:

Co nowego w serii "Dobra Gra" w Październiku? Techland ma dla nas kilka propozycji

Co nowego w serii "Dobra Gra" w Październiku? Techland ma dla nas kilka propozycji

Znana i lubiana seria "Dobra Gra" właśnie się powiększyła o nowe tytuły. Dostępne w cenie 19,99, na platformę PC są 3 tytuły: Race On, UnEpic oraz STCC 2. Więcej informacji w poniższym artykule.

Nowe propozycje Techlandu ucieszą fanów gier samochodowych oraz platformówek osadzonych w świecie fantasy.

race on

Race On

Race On to symulator wyścigów samochodowych stworzony przez szwedzkie studio SimBin Development Team. Gra angażuje nas do cyklu zawodów World Touring Car Championship, gdzie gracz wciela się w role zawodników i rywalizuje na dwunastu wiernie odwzorowanych trasach, wykorzystując 16 pojazdów, które konkurują w 8 kategoriach.

Dodatkowo Race On umożliwia również wzięcie udziału w wyścigach serii Formula Masters oraz Swedish Touring Car Championship. Całkowita liczba aut oddanych do dyspozycji sięga niemal 40, a liczba tras to aż 30.

unepic

UnEpic

UnEpic z pełną humoru fabułą, rozległym światem, ogromnym zasobem broni i czarów, w nowatorski sposób czerpie wszystko co najlepsze z gier fabularnych i platformowych. Gracz wciela się w młodego chłopaka – Daniela, który podczas sesji RPG, w której uczestniczy ze znajomymi, przypadkowo przenosi się do ciemnego lochu przypominającego gry fantasy. Przed bohaterem pojawia się wyzwanie – przetrwania w niesprzyjających warunkach i walki z potężnymi przeciwnikami. UnEpic charakteryzuje się otwartą strukturą i doskonałym, specyficznym, humorem, który sprawia, że gra szybko podbija serca geeków i nerdów.

stcc 2

STCC 2

STCC 2 to oficjalna gra stworzona na podstawie ostatniego sezonu szwedzkiej, mistrzowskiej serii wyścigowej dla samochodów klasy turystycznej. Najbardziej ekscytujących i prestiżowych zawodów pośród sportów motorowych Skandynawii. Autorzy produkcji kładą olbrzymi nacisk na zapewnienie wysokiego realizmu rozgrywki. Z myślą o początkujących kierowcach przygotowano możliwość korzystania z różnego rodzaju ułatwień (kontrola trakcji, asystent hamowania, niezniszczalność itp.). Dodatkowo możliwe jest dokonywanie zmian w ustawieniach pojazdu – modyfikacje zawieszenia czy przełożenie skrzyni biegów. Gracz wybiera pomiędzy 18 wyjątkowymi samochodami rywalizującymi w klasach wyścigowych, dostępnych w ponad 45 barwach poszczególnych teamów. Do dyspozycji przekazano sześć wiernie odwzorowanych torów – od duńskich asfaltów Jyllandsringen, przez klasyczny szwedzki Falkenberg, po szalony niczym przejazd rollercosterem wyścig na Ring Knutstrop. Dostępny jest także multiplayer do 25 graczy.

„Dobra Gra” to seria wydawnicza Techlandu, która łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z interesującymi dodatkami. Wydania pojawiają się także jako zestawy kultowych serii.

Dostępna jest także strona serii - www.dobragra.techland.pl , na której fani znajdą wszelkie informacje dotyczące gier w niej zawartych, a także dodatki do ściągnięcia oraz materiały wideo. Więcej informacji też na fanpage https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

Nowe tytułu z serii „Dobra Gra” są dostępne w cenie 19,90 zł na platformę PC

blog comments powered by Disqus
Co nowego w serii "Dobra Gra" w Październiku? Techland ma dla nas kilka propozycji