PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Rusza przedsprzedaż gry Dying Light!

Rusza przedsprzedaż gry Dying Light!

Z przyjemnością informujemy że ruszyła przedsprzedaż najnowszej gry Techlandu. Dying Light to świetnie zapowiadająca się gra akcji, z elementami survival horroru. Grę mieliśmy okazję widzieć w akcji podczas PGA 2013. Cenę ustalono na 119,90 zł razem z bonusem w postaci DLC - Be the Zombie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Gra Dying Light jest już dostępna w przedsprzedaży na platformie dystrybucji cyfrowej BoxOff. Pre-order w cenie 119,90 zł na PC można znaleźć pod tym linkiem: https://boxoffstore.pl/pl/games/dying-light/. Przedsprzedaż gry została oficjalnie uruchomiona podczas imprezy Techland Fantasy Expo 2013, które odbyła się w zeszłą niedzielę i zgromadziła niemal 6 tysięcy fanów gier, fantastyki i dobrej literatury.

Dying Light

Na osoby które zdecydują się skorzystać z przedsprzedaży czeka miła niespodzianka. Osoby składające zamówienie przedpremierowe otrzymują unikatowe DLC - tryb Be the Zombie. Wcielimy się w zombie i polować będziemy na „żywych” graczy. Omawiany tryb pozwoli wejść w skórę przemienionej, nocnej wersji zombie, która dorównuje sprawnością ludzkim uczestnikom zabawy.

Dostępne będzie także drzewko rozwoju, dające nowe zdolności. Twórcy przygotowują także kolejne materiały bonusowe, wyłącznie dla polskich graczy.

Dying Light

Przedsprzedaż wersji pudełkowej gry Dying Light zostanie uruchomiona w późniejszym terminie.

Tworzony przez Techland tytuł ukaże się w 2014 roku, w polskiej wersji językowej na Xbox One, PlayStation® 4, a także Xbox 360, PlayStation® 3 oraz PC.

Kilka słów o grze:

Dying Light to action-survival horror z perspektywy pierwszej osoby, rządzony przez złowieszczy cykl dnia i nocy, w rozległym, otwartym świecie. Za dnia gracze będą przemierzać miejskie obszary spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i budując broń, która pozwoli im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca staje się zwierzyną, a zainfekowani stają się agresywniejsi i o wiele bardziej niebezpieczni. Najbardziej przerażający są drapieżcy, którzy ruszają na łowy dopiero po zmierzchu. Gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by za wszelką cenę dotrwać do świtu.

Więcej informacji:

https://dyinglightgame.pl/

www.boxoffstore.pl

www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

O firmie Techland

Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 250 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie, Ostrowie Wielkopolskim i kanadyjskim Vancouver. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portalu legeo.pl.

O BoxOff

BoxOff to platforma dystrybucji cyfrowej o zasięgu międzynarodowym. Marka jest autorskim rozwiązaniem firmy Techland, powstałym na bazie wieloletnich doświadczeń i gruntownej wiedzy na temat rynku. Platforma dopasowana jest do potrzeb i wyzwań jakie stawiają obecne wymogi konsumenckie. BoxOff spełnia wszelkie normy i wymogi bezpiecznych transakcji finansowych. Znajduje się w stałej fazie rozwoju i udoskonaleń, które mają na celu uczynienie go jeszcze bardziej intuicyjnym i przyjaznym. Platforma BoxOff dostępna jest pod adresem boxoffstore.pl

blog comments powered by Disqus
Rusza przedsprzedaż gry Dying Light!