PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Far Cry: New Dawn – Skok na kasę?

Pogramy w Dying Light na targach Poznań Game Arena!

Pogramy w Dying Light na targach Poznań Game Arena!

18 Października startują poznańskie targi PGA 2013, Techland zaprasza na stoisko firmy Steelseries. Tam na notebookach MSI GT70 pogramy w demo świetnie zapowiadającej się gry Dying Light. Na scenie głównej odbędzie się także pokaz Hellraid oraz zostanie zaprezentowane demo nocne Dying Light.

Techland w połączeniu z MSI i SteelSeries zaprasza wszystkich fanów elektronicznej rozrywki, gier wideo oraz najnowszych technologii na stoisko, przygotowane specjalnie na PGA 2013. Impreza rozpocznie się już w najbliższy piątek (VIP Day) o godz. 10:00. Przez cały weekend na wspólnym stoisku SteelSeries, Techlandu i MSI, znajdującym się w okolicach środka hali 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich, czekają liczne konkursy z cennymi nagrodami, turnieje i inne niespodzianki.

Demo dzienne gry Dying Light dostępne będzie dla wszystkich zwiedzających PGA. Jest to jeden z pierwszych w Polsce otwartych pokazów dla publiczności. Członkowie zespołu tworzącego grę będą wskazywać najciekawsze możliwości związane z poruszaniem się po wirtualnym świecie w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Fani będą mieli okazję zapytać twórców o wszystkie szczegóły dotyczące powstawania tego tytułu. Najwyższą jakość zabawy zagwarantują notebooki MSI GT70 oraz sprzęt gamingowy firmy SteelSeries.

Dying Light

Wszystkich uczestników Poznań Game Arena czeka mnóstwo atrakcji. Będą one prezentowane na wspólnym stoisku Techland, SteelSeries i MSI oraz na scenie głównej. O godzinie 14:00 w sobotę (19.10.2013) szerokiej publiczności zostanie zaprezentowane demo gry Hellraid oraz demo nocne Dying Light. Po pokazach zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można zadać pytania twórcom gier.

blog comments powered by Disqus
Pogramy w Dying Light na targach Poznań Game Arena!