PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Steelseries na Poznań Game Arena 2013 - informacje

  • Dodano: 4 lata, 11 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Steelseries na Poznań Game Arena 2013 - informacje

Zaledwie kilkanaście godzin pozostało do otwarcia kolejnej edycji targów PGA. Poznań na trzy dni stanie się centrum e-sportu. Targi te są prawdziwym rajem dla fanów gier komputerowych i nowinek technicznych. Nie zabraknie atrakcji na stoisku firmy Steelseries, nowości sprzętowe a także turnieje i konkursy z nagrodami - to wszystko już od 18 Października.

Jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów profesjonalnego sprzętu dla graczy,SteelSeries, zaprasza wszystkich fanów elektronicznej rozrywki, gier wideo, e-sportu oraz najnowszych technologii na swoje stoisko, przygotowane z myślą o PGA 2013. Startujemy w piątek, pierwszy dzień to VIP Day. Rozpoczęcie o 10:00.

Przez cały weekend na stoisku SteelSeries, znajdującym się w okolicach środka hali 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich, czekają liczne konkursy z cennymi nagrodami, turnieje oraz pierwsza w Polsce prezentacja najnowszych urządzeń dla graczy, które nie trafiły jeszcze na sklepowe półki.

Steelseries

Najwyższą jakość zabawy zagwarantują gamingowe notebooki firmy MSI, na których odwiedzający będą mogli wypróbować m.in.: na notebooku MSI GT70 gra Dying Light– nową superprodukcję firmy Techland, której premiera planowana jest na rok 2014; na notebooku MSI GE70 gra War Thunder – MMO utrzymane w realiach II wojny światowej; na MSI GT60 gra Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist – najnowszą cześć znanej serii z agentem Samem Fisherem; Counter Strike: Global Offensive – tytułu tak kultowego, że chyba nikomu nie trzeba go przedstawiać. Tak więc bez wątpienia będzie ciekawie, pod względem sprzętu dla graczy, komputerów jak i znakomitych gier.

Więcej o planowanych atrakcjach:

  • SteelSeries – mnóstwo konkursów wiedzy o firmie SteelSeries, produktach i e-sportowych drużynach wspieranych przez duńskiego producenta sprzętu; odwiedzający będą mogli przetestować, jako jedni z pierwszych na świecie, nieujawnione jeszcze peryferia.

  • MSI – turnieje na notebookach MSI serii Gaming oraz na komputerach PC z płytami głównymi Z87-G45 Gaming i kartami graficznymi MSI GTX 760 Gaming na chipsecie NVIDIA, a także konkurs wiedzy dotyczący technologii dla graczy użytych w najnowszych notebookach i komponentach MSI

  • Dying Light – jeden z pierwszych w Polsce otwartych pokazów dla publiczności najnowszej superprodukcji Techlandu. Członkowie zespołu tworzącego grę będą wskazywać najciekawsze możliwości związane z poruszaniem się po wirtualnym świecie w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Fani będą mieli okazję zapytać twórców o wszystkie szczegóły dotyczące powstawania tego tytułu, oraz będą mogli samemu wypróbować Dying Light, grając w dzienne demo.

  • War Thunder – utrzymana w klimacie II wojny światowej darmowa gra MMO z bojowymi samolotami w roli głównej. Odwiedzający sprawdzą się jako asy przestworzy, podczas turnieju z nagrodami. Każdy będzie miał okazję zdobyć specjalny kod, który gwarantuje od 150 do nawet 10 000 Złotych Orłów do wykorzystania w grze.

  • Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist – najnowsza, szósta cześć kultowej serii z agentem Samem Fisherem, który współpracując z organizacją Fourth Echelon, walczy z międzynarodową siatką terrorystów.

  • Counter Strike: Global Offensive – nowa odsłona kultowego FPS-a, który nierozłącznie kojarzony jest ze światem e-sportu; turniej 1 vs 1 z nagrodami.

Więcej informacji o naszym stoisku, relacje oraz zdjęcia z imprezy będzie można znaleźć na profilu SteelSeries, Techland Wydawnictwo oraz MSI Polska w serwisie Facebook

https://www.facebook.com/SteelSeries

https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

https://www.facebook.com/MSI.Polska

O SteelSeries

SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r. SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji można znaleźć na https:// steelseries.com.

O firmie Techland

Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 250 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie, Ostrowie Wielkopolskim i kanadyjskim Vancouver. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portalu legeo.pl.

O MSI

MSI to znany i ceniony producent sprzętu komputerowego. Tym, co wyróżnia MSI na tle innych firm to GAMINGOWE konstrukcje, które powstają przy współpracy z profesjonalistami z grupy FNATIC. W ofercie producenta znajdują się seria GAMING, która obejmuje notebooki, płyty główne i karty graficzne oraz urządzenia All-In-One PC. Cała sygnowana smokiem oferta odznaczają się wysoką wydajnością i trwałością, a jej szeroki wachlarz sprawia, że każdy fan gier komputerowych znajdzie rozwiązanie dla siebie.

blog comments powered by Disqus
Steelseries na Poznań Game Arena 2013 - informacje