PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie żelazka do 100 zł |TOP 5|

Mobilne głośniki od Logitecha

Mobilne głośniki od Logitecha

Laptopy i netbooki posiadają wystarczająco dużo mocy, aby z ich pomocą słuchać muzyki, oglądać filmy i korzystać z wideo rozmów. Jednak zmniejszanie rozmiarów komputerów często odbywa się kosztem dźwięku.

Dla poprawy jakości odtwarzania utworów muzycznych i filmów, Logitech stworzyła głośniki Laptop Speaker Z205. Jest to lekki, wpinany zestaw, który pozwoli podkręcić dźwięk, gdziekolwiek zawędrujemy z naszymi laptopami.

Logitech Laptop Speaker Z205

Niezależnie od tego, czy laptop bądź netbook Logitech Laptop Speaker Z205 działa w oparciu o system Mac czy Windows. Głośnik Logitecha będzie pasować do większości ekranów naszych mobilnych urządzeń. Z205 jest niewielki – ma około 3,43 cm grubości i 6,4 cm wysokości – co oznacza, że można go mieć zawsze przy sobie. Dołączony do zestawu pokrowiec chroni głośnik, gdy nosimy go w torbie lub plecaku.

Logitech Laptop Speaker Z205

Teraz, oglądając ulubiony show, słuchając muzyki z radia internetowego czy wykonując wideo rozmowę, można cieszyć się bogatym, pełnym dźwiękiem stereo, który zapewniają dwie wysokiej klasy membrany, wbudowany wzmacniacz i obudowa akustyczna. Można też bez trudu regulować głośność oraz włączać i wyłączać głośnik, używając przycisków umieszczonych na obudowie. Załączony kabel USB to wszystko, czego potrzeba, aby uzyskać moc i głośność – bez konieczności zewnętrznego zasilania. Wystarczy więc podłączyć Z205 do komputera i cieszyć się prawdziwą rozrywką.

Logitech Laptop Speaker Z205

Logitech Laptop Speaker Z205 będzie dostępny w Europie i Stanach Zjednoczonych od marca w sugerowanej cenie detalicznej 159 PLN.

blog comments powered by Disqus
Mobilne głośniki od Logitecha