PODPOWIEDZI:

Nowe informacje na temat PlayStation 5

Nowe informacje na temat PlayStation 5

W sieci pojawiły się nowe przecieki dotyczące konsoli PlayStation 5, a konkretniej jej rzekomej specyfikacji. Szczegóły w poniższym newsie.

SemiAccurate to serwis znany z przecieków odnośnie konsol, które zadziwiająco często potwierdzają się. Tym razem możemy nieco więcej dowiedzieć się o możliwościach konsoli PlayStation 5.

Sony wciąż ma ściśle współpracować z AMD. Owocem tej kooperacji ma być zastosowanie w PS5 układu graficznego na architekturze Navi i ośmiordzeniowego procesora ZEN.

Sony PlayStation 4 Pro 1TB >>>

Warto wspomnieć, że technologia Navi jeszcze nie pojawiła się na rynku - zadebiutuje pod koniec roku. Jedno jest pewne - PlayStation 5 może być bardzo wydajną konsolą, ale również i przez to, prędko na rynku się nie pojawi.

Jeżeli chodzi o inne plotki, to zapewne wielu z Was ucieszy wysokie prawdopodobieństwo zastosowania wstecznej kompatybilności.

Spore postępy zostaną zapewne poczynione w aspekcie wirtualnej rzeczywistości. Mówi się nawet o zupełnie nowych kontrolerach Sony, które będą dedykowane właśnie rozgrywce VR.

Jeżeli jednak za najlepszą maszynę do gier wciąż uznajecie PeCeta, to przeglądnijcie polecane zestawy komputerowe, jak i komputery z używanych części z Allegro.

Źródło: semiaccurate

blog comments powered by Disqus
Nowe informacje na temat PlayStation 5