PODPOWIEDZI:

LG G Flex 2 Najszybszy Wygięty Telefon - Targi CES 2015

LG G Flex 2 Najszybszy Wygięty Telefon - Targi CES 2015

Targi CES 2015 się zaczęły. Wiele firm zaprezentowało nowe urządzenia, LG też nas zaskoczyło drugim już wygiętym telefonem LG G Flex 2.

Znana, renomowana firma LG zaskoczyła nas w tym roku na targach. Nowości jakie zaprezentowali przykuwają uwagę, pochwalić się mogą nowym telewizorem OLED 4k czy głośnikami Music Flow Wi-Fi.

>> Nowości Od LG Na Targach CES 2015

Tym razem skupimy się na telefonie LG G Flex 2, gdyż to już drugi telefon z wygiętym wyświetlaczem. Czy okaże się lepszy od poprzednika LG G Flex? - tak powinno być

 

Smartphone wyposażony będzie  w wyświetlacz 5,5" o rozdzielczości Full HD ( 1920 x 1080 px ). Duży nacisk został postawiony na procesor, będzie to Snapdragon 810 o taktowaniu aż 2,0 GHz. Producent zastosował 2 GB ram typu DDR4 czyli jak do tej pory jest to najszybsza pamięć.

>> Wszechstronne Notebooki Lenovo - Wybierz Model Dla Siebie!

Nie mogło również zabraknąć aparatu fotograficznego. LG G Flex 2 posiada tylny aparat o matrycy 13 MP, możemy spodziewać się naprawdę dobrych zdjęć. Producent nie zapomniał o froncie telefonu, tam znajdziemy aparat 2,1MP pod tak zwane "selfie". Smarthphone będzie funkcjonował na baterii o pojemności 3000 mAh oraz 16/32 GB wbudowanej pamięci. 

Zastosowane moduły komunikacyjne, które oferuje telefon: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.1, Smart Ready (Apt-X), NFC, SlimPort, odbiornik GPS z A-GPS oraz USB 2.0.

blog comments powered by Disqus
LG G Flex 2 Najszybszy Wygięty Telefon - Targi CES 2015