PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Nowości od LG na CES 2019

Nowości Od LG Na Targach CES 2015

  • Dodano: 4 lata, 4 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Nowości Od LG Na Targach CES 2015

Marka LG podczas zbliżających się targów CES 2015 zaskoczy nowościami. Zaprezentują zupełnie nową linię telewizorów, innowacyjny system w Smart TV, a także całkiem nowy system audio.

Targi CES 2015 odbędą się 6-9 stycznia w Las Vegas i zaprezentują się na nich najpopularniejsze marki. Wśród nich znajdzie się oczywiście LG. Jedną z nowości, jaką przedstawią podczas targów, będzie webOS 2.0. To innowacyjny system obsługujący Smart TV, zaprojektowany po to, by jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z funkcji telewizora. Współpracuje m.in z Filmbox Live, Amazon, Netflix.

 

Telewizory LG z pierwotną wersją systemu webOS stoją w ponad 5 milionach domów - tylko w ciągu dwóch miesięcy po premierze sprzedało się milion telewizorów wyposażonych w ten system.

 

Nowa wersja webOS oferuje funkcję całkowitej personalizacji telewizora. "Moje kanały" pozwolą tworzyć listy z ulubionymi programami i aplikacjami na pasku głównym, a ulepszone menu pozwala na dostęp do ustawień bez konieczności przerywania oglądania. 

 

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

 

Drugą nowością przedstawioną podczas CES 2015 będzie LG Music Flow Wi-Fi, który z pewnością zdobędzie serca miłośników filmów i muzyki. System głośników oparty został na technologii Bluetooth, działa nawet wtedy, gdy ktoś zadzwoni na telefon z którego odtwarzana jest muzyka. Tryb Home Cinema pozwala na połączenie dwóch bezprzewodowych głośników i stworzenie tym samym systemu surround z niezależnymi kanałami. W skład zestawu wchodzą:

- zasilany akumulatorowo głośnik Wi-Fi (model H4 Portable/NP8350)

- soundbary (model HS7/LAS750M oraz HS9/LAS950M)

- odtwarzacz 3D Blue-ray, który dzięki WiFi przesyła sygnał do głośników

 

Jeszcze jedna nowość od LG, której premiera odbędzie się podczas targów: telewizor 4K ULTRA HD. Kolekcja 2015 będzie zawierała panele IPS 4K, technologię True Black Control która zapewni jeszcze głębszą czerń, funkcję Natural Color minimalizującą błędy odwzorowania kolorów, a także opcję Contrast Optimizer który poprawia kontrast i jakość. Dzięki temu, telewizory te będą wyświetlać obraz niemal żywy, praktycznie taki jak w rzeczywistości. 

blog comments powered by Disqus
Nowości Od LG Na Targach CES 2015