PODPOWIEDZI:

Nowości Od LG Na Targach CES 2015

Nowości Od LG Na Targach CES 2015

Marka LG podczas zbliżających się targów CES 2015 zaskoczy nowościami. Zaprezentują zupełnie nową linię telewizorów, innowacyjny system w Smart TV, a także całkiem nowy system audio.

Targi CES 2015 odbędą się 6-9 stycznia w Las Vegas i zaprezentują się na nich najpopularniejsze marki. Wśród nich znajdzie się oczywiście LG. Jedną z nowości, jaką przedstawią podczas targów, będzie webOS 2.0. To innowacyjny system obsługujący Smart TV, zaprojektowany po to, by jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z funkcji telewizora. Współpracuje m.in z Filmbox Live, Amazon, Netflix.

 

Telewizory LG z pierwotną wersją systemu webOS stoją w ponad 5 milionach domów - tylko w ciągu dwóch miesięcy po premierze sprzedało się milion telewizorów wyposażonych w ten system.

 

Nowa wersja webOS oferuje funkcję całkowitej personalizacji telewizora. "Moje kanały" pozwolą tworzyć listy z ulubionymi programami i aplikacjami na pasku głównym, a ulepszone menu pozwala na dostęp do ustawień bez konieczności przerywania oglądania. 

 

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

 

Drugą nowością przedstawioną podczas CES 2015 będzie LG Music Flow Wi-Fi, który z pewnością zdobędzie serca miłośników filmów i muzyki. System głośników oparty został na technologii Bluetooth, działa nawet wtedy, gdy ktoś zadzwoni na telefon z którego odtwarzana jest muzyka. Tryb Home Cinema pozwala na połączenie dwóch bezprzewodowych głośników i stworzenie tym samym systemu surround z niezależnymi kanałami. W skład zestawu wchodzą:

- zasilany akumulatorowo głośnik Wi-Fi (model H4 Portable/NP8350)

- soundbary (model HS7/LAS750M oraz HS9/LAS950M)

- odtwarzacz 3D Blue-ray, który dzięki WiFi przesyła sygnał do głośników

 

Jeszcze jedna nowość od LG, której premiera odbędzie się podczas targów: telewizor 4K ULTRA HD. Kolekcja 2015 będzie zawierała panele IPS 4K, technologię True Black Control która zapewni jeszcze głębszą czerń, funkcję Natural Color minimalizującą błędy odwzorowania kolorów, a także opcję Contrast Optimizer który poprawia kontrast i jakość. Dzięki temu, telewizory te będą wyświetlać obraz niemal żywy, praktycznie taki jak w rzeczywistości. 

blog comments powered by Disqus
Nowości Od LG Na Targach CES 2015